Tom Ellis i Netflix znowu razem! To coś zupełnie innego niż "Lucyfer"

Tom Ellis, czyli Lucyfer Morningstar z hitu Netfliksa, znów będzie współpracował z serwisem. Tym razem znalazł się w obsadzie serialu animowanego "Eksplodujące kotki", opartego na popularnej grze karcianej. Powstanie też gra mobilna.

Tym razem Tom Ellis zagra w produkcji komediowej, w dodatku tylko używając głosu. Jeśli chodzi o postać, być może wybór aktora jedt nieprzypadkowy - ma już doświadczenie z niebem i piekłem. Teraz wcieli się w Boga Kota. Sasheer Zamata użyczy głosu jego wrogowi (to Diabeł Kot).

Zobacz wideo Lucyfer - zwiastun piątego sezonu

Tom Ellis był Lucyferem, teraz będzie Bogiem Kotem

Netflix, po raz pierwszy w historii, zdecydował się stworzyć zarówno grę, jak i serial animowany na podstawie jednego konceptu. Gra "Eksplodujące kotki" zadebiutuje już w maju tego roku, premiera serialu (dla dorosłych widzów) planowana jest na 2023 rok.

Gra karciana, która stała się inspiracją dla twórców związanych z Netflisem powstała w 2015 roku dzięki zbiórce w sieci. Pomysłodawcy prosili o 10 tys. dolarów, a niespodziewanie zebrali ponad 8,5 mln! Eksplodujące Kotki to - jak można przeczytać w opisie karcianki - napędzana kociakami odmiana rosyjskiej ruletki. Gracze ciągną co turę po karcie, aż do momentu dobrania eksplodującego kota - wtedy nieszczęśnik wybucha i ginie, a gra się kończy. Ale! W talii są też karty, dzięki którym można odwrócić uwagę samobójczego kocięcia, uniknąć go, czy też zmusić przeciwnika do dobrania kilku kart na raz.

Netflix ma już obsadę

Serial to historia oparta na odwiecznej rywalizacji pomiędzy dobrem a złem. Konflikt ten osiągnie swoje apogeum, gdy Bóg i Diabeł zostali wysłani na Ziemię w ciałach grubych domowych kotów. Twórcami serii są Shane Kosakowski i Matthew Inman. W grze natomiast gracze dobierają karty, starając się uniknąć wybuchu. W wersji mobilnej będą mogli cieszyć się dwiema nowymi kartami: Radar, która ujawnia graczom pozycję eksplodującego kota najbliżej wierzchu talii, oraz Flip Flop, która odwraca kolejność kart w talii. Przyszłe rozwiązania oraz mechanika gry będą tematycznie związane z serialem animowanym, aby fani mogli wcielać się w swoje ulubione postacie i rozwijać serialową historię

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W obsadzie serialu oprócz Toma Ellisa i Sasheer Zamaty znaleźli się także: Abraham Lim, Lucy Liu, Ally Maki oraz Mark Proksch.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: