Disney+ z powitalną promocją w Polsce i specjalną ceną. Mamy czas do 13 czerwca

Serwis Disney+ wystartuje w Polsce 14 czerwca 2022 roku. Z okazji wejścia na nasz rynek platforma przygotowała powitalną promocję, dzięki której nowi użytkownicy dostaną roczny abonament w niższej cenie. Wystarczy zarejestrować się na stronie i zapłacić przed upływem terminu.

Użytkownicy platformy Disney+ będą mieli dostęp do takich seriali jak "Księga Boby Fetta" i głośne "The Mandalorian" czy długo wyczekiwanego serialu "Obi-Wan Kenobi" z Ewanem McGregorem w roli głównej. Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem, a także nominowany do Nagrody Akademii film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" z Simu Liu i Awkwafiną.

Zobacz wideo "Obi-Wan Kenobi" - zwiastun nowego serialu z Ewanem McGregorem w roli głównej

Disney+ z powitalną promocją w Polsce

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji na Disney+? Wystarczy wejść na stronę Disneyplus.com i się zarejestrować na ofertę powitalną - to opcja dostępna jest od 10 maja do północy 13 czerwca 2022 r. Należy podkreślić, że musi zostać wykupiona do 26 czerwca 2022 r. Promocja pozwoli cieszyć się zasobami serwisu przez 12 miesięcy w cenie ośmiu - 229,90 zł za rok.

Więcej informacji ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Serwis wystartuje oficjalnie w Polsce 14 czerwca 2022 r. Standardowa cena w dniu premiery wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej.

Co będzie można zobaczyć na Disney+?

Poza najnowszymi hitami Marvela oraz serialami takimi jak "The Mandalorian" i "Obi-Wan Kenobi" na stronie dostępne będą liczne produkcje filmowe wytwórni Walta Disneya i wytwórni Pixar, w tym nominowana do Oscara animacja "Luca" oraz uhonorowane tą nagrodą "Nasze magiczne Encanto" i "Cruella" z Emmą Stone w roli głównej.

Disney+ to nie tylko bajki. W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak popularny, oryginalny serial komediowy "Zbrodnie po sąsiedzku" oraz seriale "Pam i Tommy", "The Kardashians", "Królowe", a także "Simpsonowie", "Grey’s Anatomy: Chirurdzy", "9-1-1" czy "Czarno to widzę". Z kolei National Geographic przedstawi "Świat według Jeffa Goldbluma" i doceniony Nagrodą Akademii "Free Solo: Ekstremalna wspinaczka".

Zobacz wideo Tworzą związek od lat. W kilka dni wszystko może się zmienić. "Fucking Bornholm" w kinach

Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, serii animowanych i live-action oraz pozycji krótkometrażowych. Poza tym Disney+ gwarantuje dostęp do najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Platforma za pośrednictwem marki Star oferuje także dostęp do najświeższych tytułów 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight i innych.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Użytkownicy Disney+ będą mieć dostęp do serwisu nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, przy wybranych tytułach także do funkcji IMAX Enhanced oraz do nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach. Do tego dochodzi też możliwość ustawienia nawet siedmiu różnych profili, w tym kontroli rodzicielskiej na dostosowanym specjalnie dla dzieci profilu dziecięcym, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Więcej o: