Netflix. Twórcy zdradzili, kto będzie głównymi bohaterami trzeciego sezonu "Bridgertonów"

Aktorka Nicola Coughlan, która w serialu Netliksa gra Penelope, zdradziła, że "Bridgertonowie" w trzeciej serii na pierwszy plan wysuną jej historię. Przekonamy się zatem, czy jej relacja z Colinem (Luke Newton) to tylko przyjaźń, czy jednak coś więcej.

Aktorka, która od początku gra Penelope, a od finału pierwszej serii wiemy, że jest także tajemniczą Lady Whistledown, powiedziała na spotkaniu zorganizowanym przez Netflix:

Niczym Lady Whistledown, utrzymywałam coś w sekrecie przez całkiem długi czas, a teraz mogę potwierdzić, że trzeci sezon to historia miłosna Colina i Penelope. Wiedziałam o tym od drugiego tygodnia pracy nad drugą serią. To pierwszy raz, gdy mogę o tym głośno powiedzieć. 

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Takiego konfliktu na planie "POPkultury" jeszcze nie było. Bo jak tu wybrać: Rammstein czy Kendrick Lamar?

Netflix robi przeskok. "Bridgertonowie" na razie ominą trzecią książkę

Te postaci to bohaterowie czwartej książki z serii autorstwa Julii Quinn, na podstawie których powstaje serial Netfliksa. Oznacza to więc przeskok, bo pierwsze dwie serie ekranizowały (oczywiście z pewnymi zmianami w stosunku do oryginału) pierwsze dwa tomy cyklu. Najpierw była pokazana historia Daphne Bridgerton, w tym roku głównym bohaterem był Anthony Bridgerton. Tom trzeci to opowieść, w której miłość odnajduje Benedict Bridgerton, ale na jego losach twórcy serialu chcą skupić się później.

Bridgertonowie, sezon 2Najdroższy czytelniku, "Bridgertonowie" wrócili. Jest więcej wszystkiego - poza seksem

Pisarka wydała dziewięć tomów opisujących perypetie rodziny Bridgertonów. Osiem z nich dotyczy miłosnych relacji każdego z rodzeństwa, dziewiąty tom jest natomiast podsumowaniem całego cyklu.

Peaky BlindersNetflix. Nowości na czerwiec 2022. Wśród premier m.in. "Peaky Blinders"

Netflix zapowiedział już sezon trzeci i czwarty, niewykluczone, że pojawią się też następne. Tym bardziej, że pierwsze dwie serie cieszyły się ogromną popularnością w wielu krajach, w któych dostępny jest Netflix.

<<Reklama>> Seria "Bridgertonowie" dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Jeden znaczek może uratować życie tysiącom ludzi walczących o pokojową przyszłość Ukrainy i całej Europy. Licytuj razem z nami

Więcej o: