Kraków. Premiera "Stranger Things" poprzedzona spektakularnym widowiskiem na Wawelu [ZDJĘCIA]

Na platformie streamingowej Netflix pojawił się 27 maja kolejny, czwarty z kolei sezon kultowego serialu "Stranger Things". W noc poprzedzającą premierę przygotowano niespodziankę dla fanów. W Krakowie na Wawelu przygotowano wyjątkowe multimedialne widowisko.

Spektakularne przygotowanie do premiery czwartego sezonu serialu "Stranger Things" od Netflix zostało zorganizowane tylko w kilkunastu wybranych krajach. Wśród nich znalazła się Polska. Turyści i mieszkańcy Krakowa byli zachwyceni tym, co zobaczyli.

Zobacz wideo "Stranger Things 4" - nowy zwiastun! Jedenastka bez mocy i nowy Demogorgon

Kraków. Fani "Stranger Things" zachwyceni spektakularnym widowiskiem na Wawelu

Z okazji światowej premiery czwartego sezonu serialu "Stranger Things" Wawel oczarował fanów serialu wyjątkową iluminacją wzbogaconą efektami dźwiękowymi. Turyści i mieszkańcy mogli zobaczyć charakterystyczne dla serialu mroczne postaci, usłyszeć głos bohaterów i muzykę znaną z serialu.

To wyjątkowe wydarzenie było częścią akcji, która miała miejsce w kilkunastu krajach na całym świecie. Rozpoczęła się w Nowym Jorku, a następnie, w ciągu doby, widowisko pojawiło się w 19 krajach - m.in. w Australii, Indiach, Indonezji, Japonii, Malezji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Szwecji, Arabii Saudyjskiej i Hiszpanii.

Stranger Things - Welcome to California (zrzut ekranu z teasera) "Stranger Things" - obsada, kiedy 4 sezon, gdzie obejrzeć

To jednak nie koniec atrakcji dla fanów "Stranger Things" z Krakowa. W piątek o godzinie 22 w F:LaTo zacznie się otwarta impreza, podczas której będzie można posłuchać muzyki ze wszystkich sezonów serialu. Zagrają DJ Clockwork oraz DJ Dobry Kick.

Czwarty sezon serialu "Stranger Things" już na Netfliksie. Ale nie cały

Na Netfliksie pojawił się już czwarty sezon "Stranger Things". Nie jest to jednak cały sezon. Część druga na platformie streamingowej pojawi się dopiero 1 lipca. Cały sezon składa się z dziewięciu odcinków, które są dwukrotnie dłuższe niż epizody z poprzednich sezonów. Czyli te odcinki, które są już dostępne łącznie taka samą długość, jak cały poprzedni sezon. Wiemy też, że serial zakończy się na piątym sezonie.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

'Bridgertonowie' Netflix. Lista najchętniej oglądanych produkcji. "Bridgertonowie" z rekordem

"Stranger Things", od daty premiery w 2016 roku, zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice i wiele innych. Cieszy się zainteresowaniem fanów na całym świecie, którzy wyczekują kolejnych odcinków z niecierpliwością.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: