Jenna Ortega jako Wednesday z "Rodziny Addamsów". Pierwsza zapowiedź "osobliwego serialu" Tima Burtona

Ten serial to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore. Bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Netflix pokazuje pierwszy teaser "Wednesday"

Sam Netflix zapowiada, że serial będzie "osobliwy".

Zobacz wideo „Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Jenna Ortega zagra tytułową rolę, ale obok niej pojawi się także Christina Ricci, która grała Wednesday w "Rodzinie Addamsów" z 1991 roku i w kontynuacji z 1993 roku. Aktorka jednak nie wcieli się w starszą wersję Wednesday, ma zagrać inną postać. W obsadzie są także: Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie, Hunter Doohan, Percy Hynes White, Emma Myers oraz Joy Sunday.

Producentami wykonawczymi są Al Gough and Miles Millar ("Tajemnice Smallville"), reżyserem i producentem wykonawczym Tim Burton ("Sok z żuka", "Edward Nożycoręki"). Ośmioodcinkowy serial będzie debiutem Burtona na małym ekranie. - Tim jak nikt inny potrafi pięknie opowiadać o outsiderach w stylu Edwarda Nożycorękiego, Lydii Deetz czy Batmana. Myślę, że Wednesday i jej przerażający znajomi z Akademii Nevermore nie mogli trafić lepiej - pisze Teddy Biaselli, dyrektor ds. seriali młodzieżowych i familijnych Netfliksa.

Premiera "Wednesday" już wkrótce, jak zapowiada Netflix.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: