Adam Kruk wraca. Zaczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu

Nie mogło być inaczej. Adam Kruk (Michał Żurawski) powróci w trzecim sezonie serialu CANAL+. Właśnie wystartowały zdjęcia.

Pierwsze dwie odsłony: "Kruk. Szepty słychać po zmroku" oraz "Kruk. Czorny woron nie śpi" to produkcje, które naprawdę ciężko byłoby mi skrytykować. Pochłonęłam wszystkie odcinki z zainteresowaniem, a zakończenie drugiej serii sugerowało, że to jeszcze nie koniec. Teraz dowiadujemy się, że nad kontynuacją serialu pracują autor scenariusza wszystkich sezonów Jakub Korolczuk oraz reżyserzy Maciej Pieprzyca i Adrian Panek.

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kadr z filmu 'Top Gun: Maverick'Cruise chyba przesadził w "Top Gunie". Fani spekulują, że jego bohater nie żyje

Kruk powraca - co w trzecim sezonie? 

Jakub Korolczuk zdradza kilka szczegółów:

W trzecim sezonie cel Kruka jest bardzo prosty - znaleźć morderców żony i zemścić się. Ale bycie mścicielem z dzieckiem na rękach nie jest łatwe. Dlatego Kruk będzie musiał z jednej strony pogodzić ojcostwo z prowadzeniem śledztwa, a z drugiej trzymać obie rzeczywistości jak najdalej od siebie, bo ich spotkanie grozi kompletną katastrofą.
Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

W swoich rolach powrócą także m.in. fenomenalni Magdalena Koleśnik i Tomasz Włosok i Danuta Kierklo. Premiera nowych odcinków jest planowana jeszcze na ten rok.

Kruk. Czorny woron nie śpiOd studiów przyjaciele, w "Kruku" się na siebie boczą. Żurawski zmierzy się z Lichotą

Producenci z ramienia Opus TV to Piotr Dzięcioł i Łukasz Dzięcioł. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Witold Płóciennik, a za muzykę Bartosz Chajdecki. Za scenografię serialu odpowiada Iza Cieszko, za kostiumy Hanka Podraza, a za charakteryzację Iza Andrys. Montażyści to Leszek Starzyński i Paweł Laskowski. Kierownikiem produkcji jest Renata Łysik, producentem liniowym Aleksandra Skraba.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: