Koniec zdjęć na planie serialu "The Last of Us". Premiera w przyszłym roku

W sobotę Craig Mazin, scenarzysta serialu HBO "The Last of Us", bazującego na słynnej grze pod tym samym tytułem, ogłosił, że dobiegły końca zdjęcia do wyczekiwanej produkcji. Dwa dni wcześniej HBO podzieliło się nową fotografią z planu, na której możemy zobaczyć odtwórców głównych ról, Pedro Pascala i Bellę Ramsey.

W czwartek podczas Summer Game Fest Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog i współtwórca, producent, scenarzysta i reżyser serialu HBO "The Last of Us", zaprezentował nowe zdjęcie z nadchodzącej produkcji z Pedro Pascalem jako Joelem i Bellą Ramsey jako Ellie. Do Druckmanna na scenie dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy użyczyli głosu Ellie i Joelowi w grach wideo "The Last of Us" i "The Last od Us II". Johnson i Baker pojawią się w produkcji HBO jako nowe postaci.

Zobacz wideo POPKultura, odc. 119

"The Last of Us". O czym opowie nowy serial HBO?

Serial bazuje na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo "The Last of Us", opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation®. Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych, w której to wyprawie mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

Jeśli chodzi o obsadę, wspomniani wcześniej Ashley Johnson i Troy Baker dołączają do Belli Ramsey, Pedro Pascala, Gabriela Luny, Merle Dandridge, Nico Parkera, Murraya Bartletta, Nicka Offermana, Jeffreya Pierce’a i Anny Torv. Współtwórcami, producentami wykonawczymi, scenarzystami i reżyserami są Neil Druckmann i Craig Mazin. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Reżyserami serialu są Kantemir Balagov, Jasmila Žbanić, Ali Abbasi, Peter Hoar, Jeremy Webb i Liza Johnson.

***

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl >>.

Więcej o: