Netflix: "Stranger Things 4". Pojawiły się pierwsze zdjęcia kolejnej części sezonu

Czwarta część "Stranger Things" z rocznym opóźnieniem pojawiła się w serwisie Netflix już w maju. Twórcy serialu postanowili jednak podzielić sezon na dwie części - na drugą trzeba czekać do lipca.

Kolejny sezon serialu "Stranger Things 4" pojawił się w serwisie Netflix 27 maja -i jest to jedynie pierwsza część przygód nastolatków z Hawkins. Zwieńczeniem sezonu będzie druga część, którą fani serialu będą mogli zobaczyć dopiero 1 lipca 2022 roku. Mimo tego, że do premiery pozostał jeszcze niespełna miesiąc, pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Stranger Things 4". Pojawiły się pierwsze zdjęcia drugiej części serialu

Czwarty sezon rozgrywa się sześć miesięcy po wygranej bitwie o Starcourt w miasteczku Hawkins. W kolejnej części bohaterowie serialu zostają po raz pierwszy rozdzieleni - mieszkają w innych miastach i uczęszczają już do liceum, co okazuje się momentami wyjątkowo uciążliwe. W kolejnym sezonie muszą stawić czoła kolejnym zagrożeniom oraz ciemnym mocom, które ponownie zjawiają się w miasteczku. Po raz kolejny będą musieli połączyć siły i rozprawić się z niewyjaśnionymi demonami, które ponownie chcą zawładnąć mieszkańcami Hawkins.

"Stranger Things 4". Rekord oglądalności pobity w trzy dni od premiery

W ciągu trzech dni od premiery kolejnego sezonu serialu, tj. od 27 maja, odnotowano rekord oglądalności na platformie. Według rankingu Top 10 Netfliksa - pierwszą część czwartego sezonu widzowie na całym świecie oglądali przez prawie 287 mln (286,79 mln) godzin. Pierwsza część składa się z siedmiu odcinków, natomiast druga część czwartego sezonu, która pojawi się 1 lipca, zawiera jedynie dwa odcinki, z czego jeden z nich będzie trwać 2,5 godz.

Serial "Stranger Things" zdobył do tej pory ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak: Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice - przekazuje serwis media.netflix.com.

<<Reklama>> Ebooki o serialu Stranger Things dostępne są w Publio.pl >>

Zobacz wideo "Stranger Things 4" - nowy zwiastun! Jedenastka bez mocy i nowy Demogorgon
Więcej o: