Netflix: "Stranger Things 4". Pojawiły się pierwsze zdjęcia kolejnej części sezonu

Czwarta część "Stranger Things" z rocznym opóźnieniem pojawiła się w serwisie Netflix już w maju. Twórcy serialu postanowili jednak podzielić sezon na dwie części - na drugą trzeba czekać do lipca.

Kolejny sezon serialu "Stranger Things 4" pojawił się w serwisie Netflix 27 maja -i jest to jedynie pierwsza część przygód nastolatków z Hawkins. Zwieńczeniem sezonu będzie druga część, którą fani serialu będą mogli zobaczyć dopiero 1 lipca 2022 roku. Mimo tego, że do premiery pozostał jeszcze niespełna miesiąc, pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Stranger Things Piąty sezon "Stranger Things" ze skokiem czasowym. Bracia Duffer tłumaczą powody

"Stranger Things 4". Pojawiły się pierwsze zdjęcia drugiej części serialu

Czwarty sezon rozgrywa się sześć miesięcy po wygranej bitwie o Starcourt w miasteczku Hawkins. W kolejnej części bohaterowie serialu zostają po raz pierwszy rozdzieleni - mieszkają w innych miastach i uczęszczają już do liceum, co okazuje się momentami wyjątkowo uciążliwe. W kolejnym sezonie muszą stawić czoła kolejnym zagrożeniom oraz ciemnym mocom, które ponownie zjawiają się w miasteczku. Po raz kolejny będą musieli połączyć siły i rozprawić się z niewyjaśnionymi demonami, które ponownie chcą zawładnąć mieszkańcami Hawkins.

Joseph Quinn jako Eddie Munson. Kadr z 4. sezonu 'Stranger Things' (2022) Stranger Things. Ulubieniec widzów powstał na bazie historii true crime

"Stranger Things 4". Rekord oglądalności pobity w trzy dni od premiery

W ciągu trzech dni od premiery kolejnego sezonu serialu, tj. od 27 maja, odnotowano rekord oglądalności na platformie. Według rankingu Top 10 Netfliksa - pierwszą część czwartego sezonu widzowie na całym świecie oglądali przez prawie 287 mln (286,79 mln) godzin. Pierwsza część składa się z siedmiu odcinków, natomiast druga część czwartego sezonu, która pojawi się 1 lipca, zawiera jedynie dwa odcinki, z czego jeden z nich będzie trwać 2,5 godz.

Serial "Stranger Things" zdobył do tej pory ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak: Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice - przekazuje serwis media.netflix.com.

<<Reklama>> Ebooki o serialu Stranger Things dostępne są w Publio.pl >>

Zobacz wideo "Stranger Things 4" - nowy zwiastun! Jedenastka bez mocy i nowy Demogorgon
Więcej o: