HBO zaczęło zdjęcia do czwartego sezonu "Sukcesji"

HBO rozpoczęło w Nowym Jorku zdjęcia do czwartego sezonu serialu "Sukcesja". Już wiadomo, że będzie 10 nowych odcinków.

Stworzona przez Jesse’go Armstronga "Sukcesja" porusza wątki władzy i roszad wewnątrzrodzinnych przedstawionych oczami Logana Roya (Brian Cox) i czwórki jego dorosłych dzieci, Kendalla (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romana (Kieran Culkin) i Connora (Alan Ruck). 

Zobacz wideo Była biografia Freddiego, teraz jest Elvisa. Co jeszcze nowego w popkulturze?

Co w czwartym sezonie "Sukcesji" w HBO Max?

W liczącym dziesięć odcinków czwartym sezonie sprzedaż koncernu medialnego Waystar Royco technologicznemu wizjonerowi Lukasowi Matssonowi jest coraz bliżej. Perspektywa tej wstrząsającej transakcji wywołuje w rodzinie falę olbrzymiego niepokoju i tworzy podziały między Royami, którzy próbują przewidzieć, jak będzie wyglądało ich życie, gdy transakcja zostanie sfinalizowana. Gdy członkowie familii zastanawiają się nad przyszłością, w której ich kulturowe i polityczne znaczenie będzie poważnie ograniczone, wywiązuje się walka o władzę.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Austin Butler jako Elvis Presley w filmie 'Elvis' Butler gra Elvisa tak, że filmu nie psuje nawet Hanks udający otyłego staruszka

Pierwsze dwa sezony serialu "Sukcesja" zostały wyróżnione 23 nominacjami i dziewięcioma statuetkami Emmy, z czego aż siedem z tych nagród przyznanych zostało za drugi sezon, w tym w kategorii najlepszy serial obyczajowy. Trzeci sezon serial, którego premiera odbyła się w październiku ubiegłego roku, zdobył nagrody wielu gildii, w tym WGA, DGA i PGA oraz nagrodę SAG dla najlepszego zespołu aktorskiego w serialu obyczajowym.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

'Piraci z Karaibów' podczas koncertu w ramach festiwalu muzyki filmowej w Krakowie w 2011 roku Mówił, że nie wróci do "Piratów z Karaibów" nawet za 300 mln dol. i stado alpak. A za 301?

W obsadzie czwartego sezonu "Sukcesji" ponownie znaleźli się: Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters oraz Jeannie Berlin. Kolejne nazwiska aktorów i aktorek, którzy wystąpią w nowym sezonie ogłaszane będą w przyszłości.

Więcej o: