Netflix. "Stranger Things" sezon 5. - kiedy premiera kolejnych odcinków?

Netflix udostępnił na początku lipca dwa ostatnie odcinki 4. sezonu "Stranger Things". Jednak fani serialu już zastanowią się, kiedy będzie premiera 5. sezonu.

Czwarty sezon "Stranger Things" nie pojawił się w całości na Netfliksie. Pierwszą część serialu abonenci Netfliksa mogli oglądać od 27 maja i były to odcinki od pierwszego do siódmego. Z kolei finał sezonu, czyli dwa ostatnie odcinki, zadebiutowały na Netfliksie w piątek 1 lipca.

Zobacz wideo Netflix udostępnił zwiastun finałowej części "Stranger Things 4"

"Stranger Things" sezon 5 - kiedy na Netfliksie pojawią się kolejne odcinki?

Twórcy serialu zapowiedzieli, że piąty sezon "Stranger Things" będzie zarazem ostatnim. - Siedem lat temu zaplanowaliśmy całą fabułę dla "Stranger Things" - przekazali Bracia Duffer. I dodali, że "w tamtym czasie przewidywali, że historia będzie trwała od czterech do pięciu sezonów". Jednak jak zauważają, fabuła okazała się "zbyt obszerna". 

Przeczytaj więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Produkcja ostatniego sezonu jeszcze się nie rozpoczęła. Jednak, jak donosi portal esquire.com, piąty sezon pojawi się najwcześniej pod koniec 2023 roku, choć bardziej prawdopodobna jest premiera kolejnych odcinków dopiero w 2024 roku.

Netflix. Co już wiemy o 5. sezonie "Stranger Things"?

Jak dotąd w sieci nie pojawiło się wiele informacji na temat kolejnego sezonu. Jamie Campbell Bower w rozmowie z "The Hollywood Reporter" przekazał, że powróci w ostatnim sezonie powróci w roli czarnego charakteru. Z kolei twórcy serialu poinformowali, że zarys sezonu już został przekazany Netfliksowi. "Naprawdę dobrze na niego zareagowali" - wyjaśnił Ross Duffer.

Okazuje się, że bracia Ross i Matt Duffer chcą stworzyć spinoff "Stranger Things". -  Mamy pomysł na spinoff (...), ale jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy o tym zamyśle - przekazali variety.com.

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: