Wiedźmin. W 3. sezonie na ekranie zobaczymy Polkę. Michalina Olszańska będzie czarodziejką

Wiedźmin powraca. Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Netfliksa trwają od kwietnia. Teraz pojawiły się informacje o obsadzie. Wśród aktorek znalazła się Polka, Michalina Olszańska.

Od kwietnia trwają zdjęcia do nowego sezonu serialu o Wiedźminie. Saga Andrzeja Sapkowskiego zyskała międzynarodową sławę, dzięki grze wyprodukowanej przez CD Project Red. Serial Netfliksa, w którym w tytułową rolę wciela się Henry Cavill, również cieszy się sporą popularnością. W tym sezonie u boku aktora zobaczymy nowe postacie. Jedną z nich zagra aktorka z Polski. 

Zobacz wideo Dziś świat zachwyca się Maneskinem, ale nie tylko ci Włosi zrobili na świecie muzyczną karierę

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl 

Wiedźmin. W trzecim sezonie na ekranie Polka, Michalina Olszańska

W kolejnym sezonie mamy poznać wielu nowych bohaterów i bohaterek. Jak informuje serwis Redanian Intelligence tym razem na ekranie pojawią się m.in. Ryan Hayes jako Artaud Terranova, Michalina Olszańska jako czarodziejka, Kate Winter (Boogie Man) jako Putney, Martyn Ellis (It’s A Sin, Doctors) jako Barker, Harvey Quinn (Recaptured) w nieznanej roli oraz Poppy Almond (Blurred Lines) w nieznanej roli, ale wiadomo, że będzie powiązana ze światem magicznym. 

Michalina Olszańska zagra w "Wiedźminie". Kim jest? 

Michalina Olszańska ma 30 lat. Dotychczas aktorka była znana z takich projektów jak "Ja, Olga Hepnarova", "Matylda", "Mam na imię Sara", czy "Ojciec". Artystka współpracowała już także z Netfliksem - u boku Macieja Musiała zagrała w produkcji "1983". 

Premiera nowego sezonu "Wiedźmina" ma się odbyć w przyszłym roku. Jak poradzi sobie polska aktorka na ekranie w roli czarodziejki? Czy zniknie z serii tak szybko, jak jej kolega po fachu Maciej Musiał? Wygląda na to, że w oczekiwaniu na odpowiedzi, musimy uzbroić się w cierpliwość. 

<<Reklama>>Ebooki i audiobooki z sagi "Wiedźmin" dostępne są na Publio.pl>

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina. 

Więcej o: