"Stranger Things 4". 17-letni syn basisty Metalliki dograł partie solowe na potrzeby serialu Netfliksa

Druga część czwartego sezonu serialu Netfliksa "Stranger Things" pojawiła się na platformie w piątek 1 lipca. Po sukcesie piosenki Kate Bush, fani serialu zastanawiali się, jaka piosenka pojawi się w kolejnej części tego sezonu. Twórcy ponownie wybrali klasykę, która jak się okazała, została nieco zmieniona przez syna basisty Metalliki.

Od pierwszego sezonu serial nie przestaje zaskakiwać. W najnowszym sezonie "Stranger Things" twórcy przywołali utwór "Running Up That Hill (A Deal With God)" Kate Bush, który po 37 latach od premiery powrócił na szczyty list przebojów. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Stranger Things". Utwór Metalliki w najnowszych odcinkach serialu

Po raz kolejny twórcy serialu zaskoczyli widzów muzyką, która pojawiła się w czwartym sezonie. W najnowszej części pojawił się kultowy utwór Metalliki, czyli "Master of Puppets", a ciężkie brzmienie utworu idealnie wpasowało się w mroczny klimat tego sezonu.

W serialu utwór wykonał Eddie Munson - postać, w którą wcielił się Joseph Quinn. Piosenka pojawia się w kluczowym momencie całej fabuły. Możliwe, że utwór Metalliki - podobnie jak piosenka Kate Bush - również wróci na czołowe listy przebojów. 11 lipca pojawi się kolejne wydanie listy Billboard Hot 100, które będzie zawierać informacje na temat tego, jak utwór radził sobie po pojawieniu się w serialu "Stranger Things".

Zobacz wideo Netflix udostępnił zwiastun finałowej części "Stranger Things 4"

"Stranger Things". 17-letni syn basisty Metalliki pracował przy "Master of Puppets"

Udział w kolejnej części sezonu miał również Tye Trujillo, 17-letni syn basisty Metalliki. Robert Trujillo zdradził, że jego syn nagrał dodatkowe partie gitary specjalnie na potrzeby serialu. Muzyk do tej pory znany jest ze swojego zespołu OTTO oraz gościnnych występów z Kornem oraz z Suicidal Tendencies.

Przed premierą kolejnej części sezonu, internauci typowali dwie znane piosenki. Były to "The Final Countdown" grupy Europe i właśnie "Master of Puppets" Metalliki. Wykorzystana w serialu piosenka pochodzi z trzeciego studyjnego albumu zespołu. 

 
Więcej o: