"Stranger Things". Fani serialu zadzwonili do Surfer Boy Pizza. Odebrał Argyle

W czwartym sezonie "Stranger Things" pojawiła się postać o imieniu Argyle. W serialu jest on pracownikiem sieci Surfer Boy Pizza. Fani serialu postanowili sprawdzić, czy telefon widniejący na furgonetce bohatera jest prawdziwy. W słuchawce usłyszeli głos bohatera.

Na czwarty sezon Netfliksowego hitu "Stranger Things" czekało tysiące fanów. Ostatni sezon został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich pojawiła się na platformie 27 maja, z kolei finał sezonu, czyli dwa ostatnie odcinki, zadebiutowały na Netfliksie 1 lipca.

Zobacz wideo Netflix udostępnił zwiastun finałowej części "Stranger Things 4"

Fani "Stranger Things" zadzwonili do lokalu Surfer Boy Pizza

W czwartym sezonie serialu "Stranger Things" pojawia się Argyle - bohater, który pracuje w Surfer Boy Pizza. Część fanów serialu chciało sprawdzić, czy uda im się dodzwonić pod numer, który znajdował się na samochodzie dostawcy. Dzwoniący po wkręceniu numeru 805-45-PIZZA w słuchawce usłyszeli: 

Surfer Boy Pizza, mówi Argyle. W Surfer Boyu wszystko jest świeże, z wyjątkiem naszego ananasa, który pochodzi z puszki, ale nadal polecam położyć trochę soczystego ananasa.

Przeczytaj więcej informacji na temat seriali i produkcji Netflixa na stronie głównej Gazeta.pl.

Kiedy pojawi się piąty sezon "Stranger Things"?

Piąty sezon popularnej produkcji Netfliksa ma pojawić się na platformie pod koniec 2023 roku lub na początku 2024 roku. Twórcy "Stranger Things" zapowiedzieli, że piąty sezon serialu będzie zarazem ostatnim. - Siedem lat temu zaplanowaliśmy całą fabułę dla "Stranger Things" - przekazali Bracia Duffer. I dodali, wyjaśniając, że "w tamtym czasie przewidywali, że historia będzie trwała od czterech do pięciu sezonów". Okazało się jednak, że fabuła serialu była zbyt obszerna. 

 

********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: