Nowy serial "Teściowie" z Julią Wieniawą i Cezarym Pazurą. Gdzie można obejrzeć?

"Teściowie" to serial komediowy, który opowiada o parze, która postanawia udawać, że spodziewa się dziecka. Wszystko po to, aby teściowie kupili im mieszkanie. W serialu zobaczymy m.in. Julię Wieniawę, Ignacego Lissa oraz Cezarego Pazurę.

Serial "Teściowie" najpierw będą mogli obejrzeć abonenci platformy Polsat Box Go. Następnie produkcja zostanie wyemitowana na antenie telewizji Polsat

Zobacz wideo "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" - Julia Wieniawa powraca w sequelu polskiego slashera. Zwiastun

"Teściowie". Nowy serial Polsatu - o czym opowiada?

"Teściowie" to pełen humoru serial komediowy, który pokazuje konflikty pokoleniowe oraz współczesne obyczaje, a głównymi bohaterami serialu są zakochani w sobie młodzi ludzie: Andżelika Nagórska (Julia Wieniawa) oraz Lucjan Ledwoń (Ignacy Liss).

"Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży, więc przyszli teściowie szybko powinni kupić im mieszkanie. Dochodzi do spotkania dwóch rodzin, co uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń" - czytamy opisie serialu.

Kogo zobaczymy u boku Julii Wieniawy w serialu "Teściowie"?

Rodzina Andżeliki różni się od rodziny Lucjana. Rodzice dziewczyny mieszkają w okazałym domu, są właścicielami dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw. Z kolei Ledwoniowie to skromna rodzina. Ojciec Lucjana jest listonoszem, a jego matka właścicielką niewielkiego salonu kosmetycznego. Okazuje się, że ojcowie zakochanych znają się jeszcze z czasów szkolnych. Niestety ich relację ciężko nazwać przyjacielską, co prowadzi do konfliktów. 

Przeczytaj więcej informacji ze świata kultury na stronie głównej Gazeta.pl

W serialu oprócz Julii Wieniawy i Ignacego Lissa pojawi się m.in. Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik. 

********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: