"Loki" - kiedy drugi sezon? Aktorka grająca Sylvie przyłapana w uniformie McDonald'sa z lat 70.

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu "Lokiego". Na planie przyłapano Sophie Di Martino, grającą w serialu Sylvie. Fani serialu dostrzegli, że uniform pracowniczki sieci McDonald's, który miała na sobie aktorka, pochodzi z lat 70.

Zajęcia do drugiego sezonu "Lokiego" już się rozpoczęły. Jak informuje portal elle.com, premiery kolejnych odcinków możemy spodziewać się w 2023 roku. Pierwszy sezon serialu jest dostępny na platformie streamingowej Disney+.

Zobacz wideo Co nowego u Marvela? Thor jako kobieta i powrót Lokiego

Sophia Di Martino przyłapana na planie "Lokiego". Miała na sobie uniform pracowniczki McDonald's

Grająca w serialu "Loki" Sophia Di Martino została przyłapana na planie w stroju pracowniczki sieci McDonald's. Aktorka trzymała w dłoniach napój oraz hamburgera. Fanom serialu udało się dostrzec, że strój Sylvie nie jest współczesnym uniformem, noszonym przez pracowników sieci. Jak donosi portal denofgeek.com, kostium Sylvie to strój pracowniczki McDonald's z lat 70. 

To nie jedyne informacje dotyczące drugiego sezonu serialu. Kilka sów na ten temat powiedział grający tytułową rolę Tom Hiddleston. - Co mogę powiedzieć? Jestem bardzo podekscytowani i jest to dla mnie wyzwanie - stwierdził cytowany przez portal gamesradar.com. I dodał, że Loki w nowym sezonie będzie "niestabilny, namiętny i chaotyczny, jak zawsze". 

 Przeczytaj więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Anthony Russo and Joe Russo - premiera 'The Gray Man' w Los AngelesBracia Russo nakręcili najdroższy film Netfliksa. "Lubimy igrać ze śmiercią"

O czym opowiada serial "Loki"? 

Pierwszy sezon "Lokiego" rozpoczyna się po wydarzeniach, jakie miały miejsce w filmie "Avengers: Koniec gry". Główny bohater - Loki (Tom Hiddleston) zostaje zmuszony przez tajną organizację do wykorzystywania swoich umiejętności w walce o zachowanie zasad funkcjonowania czasoprzestrzeni. W serialu u boku Hiddlestona wystąpili m.in. Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Pierwszy sezon serialu został wyreżyserowany przez Kate Herron. 

Pierwsza animacja z Myszką MickeyZa Myszkę Miki Disney dostał Oscara. Firma może stracić do niej prawa

 *******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: