"New Amsterdam" - piąty sezon. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z serialu

Freema Agyeman poinformowała, że nie weźmie udziału w piątym sezonie serialu "New Amsterdam". Agyeman wcieliła się w rolę jednej z głównych bohaterek - doktor Helen Sharpe. Aktorka nie zdradziła, jakie były powody odejścia z produkcji.

Freema Agyeman przez trzy lata występowała w roli doktor Helen Sharpe. Aktorka była w obsadzie "New Amsterdam" od samego początku. Jak poinformowała, jej przygoda z produkcją kończy się wraz z czwartym sezonem. 

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa. Przypominamy najlepsze filmy aktora [Popkultura Extra]

"New Amsterdam" - Freema Agyeman nie pojawi się w piątym sezonie serialu 

Freema Agyeman zrezygnowała z roli tuż przed piątym, finałowym sezonie serialu. Aktorka poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem Instagrama. W swoim poście podziękowała fanom za lata wsparcia. Podkreśliła, że docenia szansę, jaką otrzymała grając w serialu. "New Amsterdam" przyniósł jej bowiem ogromną popularność. 

"Moja bohaterka znaczyła dla mnie wiele, ale czuję, że przyszedł czas, by odwiesić jej biały fartuch na kołek. Oficjalnie chcę Wam przekazać, że nie pojawię się w piątym sezonie serialu 'New Amsterdam'. Czuję smutek, ale jestem też bardzo podekscytowana tym, jak zakończy się ta historia" - napisała w mediach społecznościowych aktorka. Agyeman nie wyjaśniła, jakie są powody tej decyzji. 

Przeczytaj więcej informacji o kulturze na stronie głównej Gazeta.pl.

'Greys Anatomy' / Materiały prasowe "New Amsterdam" okazał się w Polsce hitem. Sprawdź inne medyczne seriale

Informacją o rezygnacji aktorki podzielili się również twórcy serialu. David Schulner i Peter Horton napisali, że życzą aktorce wszystkiego dobrego na dalszych etapach kariery i podkreślili, że "drzwi do ich serialu będą dla niej otwarte". Według fanów jest to wyraźny sygnał, że to aktorka podjęła decyzję o opuszczeniu produkcji.

Wiadomość ta pojawia się zaledwie pięć dni po ogłoszeniu, że Agyeman zagra w komedii "Dreamland" u boku Lily Allen. Plan filmowy już się rozpoczął.

Szpital New Amsterdam "Szpital New Amsterdam" po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji. Gdzie oglądać?

Więcej o: