Disney+. Premiery na sierpień 2022. Marvel, "Gwiezdne Wojny" i Buzz Astral

W sierpniu Disney+ przygotował dla swoich abonentów kilka ciekawych propozycji filmowych i serialowych. Nowości na platformie streamingowej szczególnie ucieszą fanów Marvela oraz "Gwiezdnych Wojen".

Nowości na Disney+ pojawią się już 3 sierpnia. Na najmłodszych widzów będą czekać cztery filmy z serii "Toy Story" oraz seria "Sztuciek się pyta". Na platformie znajdzie się także bajka z 2022 roku "Buzz Astral" opowiadająca o astronaucie, który stał się wzorem do stworzenia zabawki Buzza. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 119

Produkcje Marvela wśród sierpniowych nowości na Disney+ 

Groot znany z serii filmów "Strażnicy Galaktyki" powróci. Tym razem poznamy przygody małego Groota. W serii krótkich metraży "Ja jestem Groot", która pojawi się na platformie 10 sierpnia, będziemy mogli nie tylko śledzić losy głównego bohatera, ale poznamy również nowe postaci. To niejedyna produkcja Marvela, która pojawi się w przyszłym miesiącu. 17 sierpnia premierę będzie miał serial "Mecenas She-Hulk". Produkcja opowiada o prawniczce Jennifer Walters, zajmującej się sprawami prawnymi o charakterze nadludzkim. Dodatkowo jej życie komplikuje to, że jest zielona, ma ponad dwa metry wzrostu oraz supermoce. 

Adam Ferency jako policjant prowadzący śledztwo poczwórnego morderstwa w 1994 roku na obozie letnim. Serial 'W głębi lasu' na podstawie książki Harlana CobenaPolskie seriale kryminalne: sprawdzamy, co i gdzie warto obejrzeć

"LEGO Gwiezdne wojny Wakacje" i "Andor" pojawią się w sierpniu na Disney+ 

Już 5 sierpnia na Disney+ pojawi się kolejny film animowany z serii "LEGO Gwiezdne wojny". Tym razem bohaterowie wybierają się na zorganizowane przez Finna wakacje. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Bohater zostaje rozdzielony od swoich przyjaciół na pokładzie statku Halcyon, gdzie spotyka trzy Duchy Mocy - Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera oraz Księżniczkę Leię. Z kolei na starszych fanów "Gwiezdnych wojen" czeka serial "Andor", który 31 sierpnia zadebiutuje na platformie. Serial opowiada historię podróży Cassiana Andora, która ma zmienić go w zbuntowanego bohatera. 

Przeczytaj więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Z kolei 5 sierpnia pojawi się serial "Predator: Prey", którego akcja osadzona jest wśród Komanczów 300 lat temu. Główną bohaterką jest Naru, wojowniczka, która próbuje uratować swoje plemię przed drapieżcą z kosmosu.

Joseph Quinn jako Eddie Munson w 'Stranger things'Chłopak, którego historia była inspiracją dla postaci Eddiego, zabrał głos

*********

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: