Musieli przerwać zdjęcia do "Wiedźmina" i odesłać ludzi do domów. Rozchorował się kluczowy aktor

Henry Cavill ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Prace nad trzecim sezonem "Wiedźmina" zostały wstrzymane nagle, gdy ekipa przygotowywała się do realizacji wielkiej sceny bitewnej - informuje Redanian Intelligence.

Zdjęcia przerwano bez ostrzeżenia w poniedziałek, nie podając powodu. We wtorek pojawiły się plotki na temat koronawirusa u Henry'ego Cavilla, które - jak twierdzi Redanian Intelligence - udało się potwierdzić.

Choroba Cavilla to spory problem dla produkcji Netfliksa, ponieważ jako główny aktor jest obecny w prawie każdej scenie. Wstrzymanie produkcji oznacza nie tylko opóźnienia i dodatkowe koszty, ale także problemy logistyczne - niejednokrotnie zdarzało się, że pojawiał się w takich przypadkach konflikt w kalendarzach niektórych aktorów czy członków ekipy, pracujących też nad innymi tytułami. W prace nad "Wiedźminem" są zaangażowane setki ludzi.

Notre-Dame płonieSyn Andrzeja Seweryna w "Notre-Dame płonie". Poszedł w ślady ojca

Netflix jeszcze nie skomentował sprawy, Henry Cavill też milczy. Można mieć nadzieję, że przy łagodnym przechorowaniu, wróci do pracy za kilka lub kilkanaście dni.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Wiedźmin" wstrzymuje prace przez koronawirusa. Znowu

Ekipa "Wiedźmina" już wcześniej musiała zmierzyć się z koronawirusem. Także produkcja poprzedniej serii była wstrzymana z powodu pandemii. W związku z tym premiera została opóźniona. Jak będzie tym razem, nie wiadomo. Fani liczyli na to, że "Wiedźmin" wróci z trzecim sezonem na początku przyszłego roku. Na razie jednak oficjalna data premiery nie była podawana. 

Zobacz wideo Zanim zacznie się OFF Festival, już będą nietypowe koncerty. M.in. w kościele i willi Wojciecha Kilara

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Netfliksa trwają od kwietnia. Wśród aktorek znalazła się Polka, Michalina Olszańska. Do obsady dołączyli także m.in. Ryan Hayes jako Artaud Terranova, Kate Winter (Boogie Man) jako Putney, Martyn Ellis (It’s A Sin, Doctors) jako Barker, Robbie Amell jako Gallatin, Christelle Elwin jako Mistle, Meng’er Zhang w roli Milvy oraz Hugh Skinner, który zagra Radowida.

'The Sandman'Netflix w sierpniu. Kontrowersyjny "Sandman" i czas na "Kolejne 365 dni"

W trzecim sezonie "Wiedźmina" władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, więc Geralt wywozi ją z Cintry. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

<<Reklama>> Ebooki i audiobooki sagi "Wiedźmin" są dostępne na Publio.pl >>

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: