"Lupin": sezon 3 - kiedy możemy spodziewać się premiery? Co dalej z serialowym hitem Netfliksa?

"Lupin" - sezon 3 popularnego serialu Netfliksa zbliża się wielkimi krokami. Czy wiadomo już coś więcej na temat nowych odcinków? Sprawdź, czego możesz się spodziewać po kolejnej odsłonie przygód charyzmatycznego włamywacza.

"Lupin": sezon 3 – kiedy premiera?

Kiedy będzie premiera 3 sezonu serialu "Lupin" na platformie Netflix? Na razie brak konkretnych informacji na temat planowanej daty dodania nowych odcinków serialu. Wiadomo jedynie, że kolejna część przygód Assane’a Diopa pojawi się najprawdopodobniej jeszcze w 2022 roku. Mimo wszystko, będzie to jego trzeci lub, co bardziej prawdopodobne, czwarty kwartał.

Serial "Lupin" – zdobywca ogromnej popularności na platformie Netflix

Serial "Lupin" cieszy się ogromną popularnością na platformie Netflix. Może to wywoływać pewne zaskoczenie, ponieważ jest to produkcja francuskojęzyczna, a zwykle najlepsze notowania mają filmy i seriale anglojęzyczne (przede wszystkim amerykańskie). Tymczasem pierwszy sezon "Lupina" znalazł się na pierwszym miejscu TOP 10 na platformie w Polsce, a także w innych krajach, takich jak Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja czy Szwecja. Co ciekawe, serial ten dotarł nawet do TOP 10 w Stanach Zjednoczonych, jednocześnie stając się pierwszą francuską produkcją, której udało się to osiągnięcie.

Nic dziwnego, że ten serial w klimacie thrillera budzi tak duże zainteresowanie wśród widzów. Ciekawie poprowadzona fabuła, odrobina dobrego humoru i wartka akcja sprawiają, że kolejne odcinki ogląda się z coraz większym zaangażowaniem. Produkcja opowiada losy Assane’a Diopa, który, inspirując się bohaterem książek Maurice’a LeBlanca, Arsenem Lupinem, znanym także jako gentelman-włamywacz, wciela się w różne role, kradnąc, włamując się i wywodząc w pole nie tylko policję, ale i swoich groźnych przeciwników.

Zobacz wideo Popkultura odc. 120

"Lupin": obsada

W obsadzie trzeciego sezonu serialu "Lupin" na pewno pojawi się główny bohater, a wcieli się w niego po raz kolejny Omar Sy ("Nietykalni", "Samba"). Prawdopodobnie pojawi się też większość aktorów, których widzowie poznali w dotychczasowych sezonach, a byli to między innymi:

  • Antoine Gouy – Benjamin Ferel
  • Ludivine Sagnier – Claire
  • Etan Simon – Raoul
  • Soufiane Guerrab – Youssef Guedira
  • Herve Pierre – Hubert Pellegrini
  • Vincent Garanger – Romain Laugier
  • Stefan Crepon – Philippe Coubert
  • Clotilde Hesme – Juliette Pellegrini.

"Lupin" – Netflix może wkrótce zaproponować coś więcej ze świata serialu

Jest też inna dobra wiadomość dla fanów serialu "Lupin". Netflix być może wypuści kolejne obrazy ze znanego im uniwersum. Wiceprezes zarządu Gaumont Film Company, odpowiadającego za produkcję "Lupina", przyznał, że trwają też prace nad spin-offami serialu. Platforma Netflix ma być nimi wstępnie zainteresowana, choć nie zdradzono dotychczas szczegółów na ich temat.

Zobacz też: Film przygodowy i akcji: Netflix ma ich sporo. Wybraliśmy 7 tytułów godnych polecenia

Więcej o: