"Stranger things". Scenarzyści już pracują nad piątym sezonem, pokazali zdjęcie z pierwszego dnia pracy

Matt i Ross Dufferowie zaczęli oficjalnie prace nad piątym sezonem "Stranger things". Pochwalili się zdjęciem z pokoju scenarzystów.

Czwarta seria "Stranger things" skończyła się zapowiedzią ostatecznego starcia głównych bohaterów z siłami "Drugiej Strony". To, w jaki sposób zakończy się jeden z największych przebojów Netfliksa na razie jest niespodzianką, ale scenarzyści już zaczęli kombinować. Netflix zamieścił w sieci zdjęcie prawie pustej tablicy z pokoju scenarzystów, na której ktoś namalował logo "Stranger things 5". Podpisano: dzień 1.

"Stranger things" nadal się ogląda. W piątej serii będzie przeskok w czasie

Czwarty sezon produkcji ma 13 nominacji do Emmy i jest najdłużej streamowanym anglojęzycznym serialem Netfliksa. Więcej godzin był oglądany do tej pory jedynie południowokoreański "Squid Game".

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Na razie wiemy naprawdę tyle co nic na temat kolejnych odcinków. Można jednak spodziewać się, że w Hawkins w Indianie czas się nie zatrzymał.

Maciej OrłośMaciej Orłoś do Neo-Nówki po Koszalinie: Gratuluję odwagi. Zapraszam na wywiad

- Jestem pewien, że zrobimy skok w czasie - powiedział kilka tygodni temu Ross Duffer w rozmowie z TVLine. - Idealnie byłoby, gdybyśmy kręcili [sezony czwarty i piąty - red.] w tym samym czasie, ale po prostu nie było na to sposobu. Więc to są tematy, na które będziemy prowadzić dyskusje z naszymi scenarzystami, kiedy zaczniemy pracę nad scenariuszem - dodawał. Trudno bowiem byłoby ukryć upływ czasu, gdy obsada składa się głównie z dorastających nastolatków.

Joseph Quinn jako Eddie Munson w 'Stranger things'Chłopak, którego historia była inspiracją dla postaci Eddiego, zabrał głos

Na razie nie wiadomo, kiedy Netflix pokaże piąty sezon "Stranger things".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: