"Stranger things". Scenarzyści już pracują nad piątym sezonem, pokazali zdjęcie z pierwszego dnia pracy

Matt i Ross Dufferowie zaczęli oficjalnie prace nad piątym sezonem "Stranger things". Pochwalili się zdjęciem z pokoju scenarzystów.

Czwarta seria "Stranger things" skończyła się zapowiedzią ostatecznego starcia głównych bohaterów z siłami "Drugiej Strony". To, w jaki sposób zakończy się jeden z największych przebojów Netfliksa na razie jest niespodzianką, ale scenarzyści już zaczęli kombinować. Netflix zamieścił w sieci zdjęcie prawie pustej tablicy z pokoju scenarzystów, na której ktoś namalował logo "Stranger things 5". Podpisano: dzień 1.

"Stranger things" nadal się ogląda. W piątej serii będzie przeskok w czasie

Czwarty sezon produkcji ma 13 nominacji do Emmy i jest najdłużej streamowanym anglojęzycznym serialem Netfliksa. Więcej godzin był oglądany do tej pory jedynie południowokoreański "Squid Game".

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Na razie wiemy naprawdę tyle co nic na temat kolejnych odcinków. Można jednak spodziewać się, że w Hawkins w Indianie czas się nie zatrzymał.

- Jestem pewien, że zrobimy skok w czasie - powiedział kilka tygodni temu Ross Duffer w rozmowie z TVLine. - Idealnie byłoby, gdybyśmy kręcili [sezony czwarty i piąty - red.] w tym samym czasie, ale po prostu nie było na to sposobu. Więc to są tematy, na które będziemy prowadzić dyskusje z naszymi scenarzystami, kiedy zaczniemy pracę nad scenariuszem - dodawał. Trudno bowiem byłoby ukryć upływ czasu, gdy obsada składa się głównie z dorastających nastolatków.

Na razie nie wiadomo, kiedy Netflix pokaże piąty sezon "Stranger things".

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: