Oskarżenia wobec Armiego Hammera to tylko wycinek. Ciotka: Każde pokolenie zamieszane w mroczne występki

"Rozpusta. Oszustwa. Nadużycia. Nałogi. Korupcja. Pięć pokoleń mężczyźn z rodziny Hammerów ma na koncie więcej tajemnic i skandali, niż może pomieścić jakikolwiek skarbiec. Rzekome zbrodnie Armiego Hammera to tylko wierzchołek góry lodowej" - zapowiadają twórcy serialu dokumentalnego "House of Hammer". Jest już zwiastun.

"House of Hammer" będzie miał premierę w USA 2 września. Producenci zapowiadają, że dzięki bogactwu archiwów i wywiadów z ocalałymi i członkami rodziny na jaw wychodzą mroczne i pokręcone sekrety rodziny Hammerów. "Za pieniędzmi i władzą kryje się dysfunkcyjna dynastia, której męskie postacie wykazują wszystkie niszczycielskie konsekwencje przywilejów wymykających się spod kontroli" - podsumowują w opisie produkcji.

"House of Hammer" - oskarżenia wobec Armiego Hammera mają być wierzchołkiem góry lodowej

W serialu wypowiadają się kobiety, które spotykały się w przeszłości z aktorem znanym z takich filmów jak "Tamte dni, tamte noce", "The Social Network" czy "Rebeka". W zeszłym roku do sieci trafiły fragmenty rzekomych rozmów aktora z pewną kobietą, do których miało dojść w 2016 roku. Armie Hammer miał pisać w nich o swoich fantazjach seksualnych i przyznawać m.in., że jest kanibalem i wyrażać chęć wypicia jej krwi. W zwiastunie jedna z rozmówczyń wspomina np. o fantazjowaniu na temat zostawienia jej związanej na ulicy, by każdy mógł z nią zrobić, co zechce.  

Zobacz wideo "House of Hammer" [ZWIASTUN]

- Oskarżenia o gwałt i nadużycia postawione Armie Hammerowi w ciągu ostatnich kilku lat to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o rodzinę Hammerów. Dzięki "House Of Hammer" dowiadujemy się naprawdę niepokojących szczegółów i poznajemy złowrogie sekrety, których pieniądze i władza nie mogą ukrywać na zawsze - powiedział w oświadczeniu Jason Sarlanis z Discovery.

Podkreślił też: Ten dokument stanowi ważną platformę dla niezwykle odważnych kobiet, które zgłosiły się, aby podzielić się swoimi historiami i mamy nadzieję, że ich odwaga zainspiruje innych do kontynuowania istotnych rozmów o nadużyciach w naszym społeczeństwie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W "House of Hammer" wystąpiła także ciotka aktora, Casey Hammer. Mówi, że chociaż z pozoru Hammerowie wyglądali na idealną rodzinę, tak naprawdę można pomnożyć wielokrotnie to, co pokazuje "Sukcesja" (serial HBO o potentatach na rynku medialnym), by zorientować się w skandalach i tajemnicach jej bliskich. Mówi:

Każde pokolenie mojej rodziny było zamieszane w mroczne występki. I jest coraz gorzej i gorzej.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: