"Ród smoka" - kiedy i gdzie oglądać? Świat serialu "Gra o ton" wraca do HBO

"Gra o tron" skończyła się trzy lata temu, a teraz HBO wraca do tematu smoków. "Ród smoka" to serial, którego akcja rozgrywa się około 200 lat przed wydarzeniami pokazanymi w ośmiu sezonach tamtego serialu. Kiedy i gdzie oglądać "Ród smoka"?

Dziesięcioodcinkowy serial HBO "Ród smoka" ze świata "Gry o tron" oficjalnie debiutuje w HBO oraz HBO Max 22 sierpnia. A tak naprawdę już zadebiutował, bo równocześnie z premierą amerykańską pojawił się w nocy w serwisie HBO Max i HBO - stało się to o trzeciej w nocy.

Zobacz wideo "Ród smoka" - rozszerzony zwiastun prequelu "Gry o tron"

"Gra o tron" część 1/2? "Ród smoka" już w HBO Max 

To oznacza, że użytkownicy HBO Max już teraz mogą w każdej chwili zobaczyć pierwszy odcinek nowej produkcji. Jest dostępna zarówno wersja z polskimi napisami, jak i z polskim lektorem. "Prawdziwa" oficjalna premiera telewizyjna jest zaplanowana na 20:10. Godzinny odcinek będzie można zobaczyć na kanale HBO. Justyna Bryczkowska z Gazeta.pl po pokazie prasowym pisała:

Nie będę ukrywać, kilka pierwszych minut "Rodu smoka" nieco mnie zmartwiło - bałam się, że całość będzie teatralnie przerysowana i nieco drętwa. Im lepiej jednak poznawałam nowych bohaterów, tym robiło się ciekawiej.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Produkcja, która powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", podobnie jak "Gra o tron", jest przeznaczona dla dorosłych. Kategoria wiekowa 18+ została nadana serialowi ze względu na język, graficznie pokazaną przemoc, nagość i odważne sceny erotyczne. Będą też smoki - i to więcej niż w "Grze o tron", bo w czasie, o którym opowiada serial, Westeros rządził ro Targaryenów, a latające stworzenia były o wiele bardziej powszechne.

W produkcji w głównych rolach występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. To historia rodu Targaryenów.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: