"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Premiera za 10 dni, twórcy pokazali bajeczny zwiastun

465 mln dolarów za pierwszy sezon serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" - wielokrotnie już słyszeliśmy o tej kwocie, dzięki której ma to być najdroższa produkcja serialowa w historii. Czy widać te pieniądze w zwiastunie?

Akcja serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z powieści J.R.R. Tolkiena "Hobbit" i "Władca Pierścieni". Widzowie mają razem z bohaterami przenieść się do epoki, w której powstały wielkie moce, królestwa rosły w siłę i popadały w ruinę, niesamowici bohaterowie stawali przed wyzwaniami, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek został stworzony przez Tolkiena, groził, że pokryje cały świat ciemnością.

Scena z serialu 'Ród Smoka'Mroczny Legolas, kopulacje i dużo smoków. "Ród smoka" zapowiada się obiecująco

Główną postacią i narratorką nowego zwiastuna jest Galadriela (Morfydd Clark). W trylogii Petera Jacksona tę postać grała Cate Blanchett. Będą piękne widoki niczym z bajki i co jeszcze?

Zobacz wideo The Lord of the Rings: The Rings of Power [ZWIASTUN]

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Historia opowiedziana przez twórców produkcji Amazon Prime Video rozpoczyna się w czasach względnego spokoju - podążamy za grupą postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które mierzą się z od dawna zagrażającą wizją powrotu zła w Śródziemiu. "Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów Lindonu, przez zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, po najdalsze zakątki mapy, te królestwa i postacie stworzą spuściznę, która przetrwa długo po nich" - można przeczytać w opisie.

Fragment teledysku do piosenki o podręczniku do HiTZrobił piosenkę z fragmentów podręcznika do HiT-u. "Sztos"

W obsadzie produkcji znaleźli się: Robert Aramayo (grał młodego Neda Starka w "Grze o tron", teraz wcieli się w głównego bohatera), Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith oraz Charlie Vickers. Premiera jest zaplanowana na 2 września, planowane są też pokazy kinowe dwóch pierwszych odcinków, ale na razie nie wiemy, czy także w Polsce.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: