Suski z siekierą "na zdrajców Polski". TV Republika o prywatnym życiu polityków - jest zwiastun

Uśmiechnięty Marek Suski z siekierą, Małgorzata Wasserman przekonująca, że nie jest cyborgiem, siedząc przy stoliku ogrodowym z idealną kompozycją owoców cytrusowych czy Elżbieta Rafalska kozłująca piłkę - to niektórzy z gości programu "Poza polityką", który ma zadebiutować 2 września.

Program "Poza polityką" ma prowadzić Emilia Wierzbicki. Jak zapowiadają twórcy, w każdym odcinku "przedstawia najważniejsze osoby życia publicznego w Polsce prywatnie". W zwiastunie można zobaczyć fragmentu już nagranych odcinków, w których pojawiają się m.in. Antoni Macierewicz, Marek Suski, Małgorzata Wassemann, Tadeusz Cymański, Elżbieta Rafalska, Ryszard Terlecki czy Jan Rokita. Prowadząca na Twitterze zapewnia, że "będzie naprawdę ciekawie...". 

"Poza polityką" z siekierą lub piłką do kosza - zobacz zwiastun

Wierzbicki jest związana z TV Republika od kilku lat, m.in. w 2017 roku zadebiutował jej program "Gwiazdy w Republice", w którym rozmawiała z aktorami, piosenkarzami oraz politykami - pojawiły się w nim np. śpiewaczka Alicja Węgorzewska i aktorka Iza Dąbrowska (pani Basia z serialu "Ucho prezesa"). Wcześniej Wierzbicki (panieńskie nazwisko Pobłocka) była reporterką i prezenterką pogody w lokalnej Twojej Telewizji Morskiej. Studiowała na kierunku "dziennikarstwo i medioznawstwo" na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O (wtedy) Pobłockiej głośno było, gdy w 2017 roku jako współprowadząca "Polska na Dzień Dobry" z Rafałem Ziemkiewiczem komentowała samospalenie 54-letniego mężczyzny w Warszawie (mężczyzna dokonał go m.in. "w proteście przeciwko polityce Prawa i Sprawiedliwości", zmarł). Pod koniec rozmowy na ten temat Ziemkiewicz powiedział: "Apeluję do celebrytów. Skoro uważacie, że to taki reżim, to po co tylko kibicujecie? Podpalcie się sami, a nie tylko namawiacie ludzi". Prowadząca zareagowała słowami: "troszkę się tu śmialiśmy z tego samospalenia". 

Zobacz wideo Kenneth Branagh - cudowne dziecko brytyjskiej sceny

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: