Suski z siekierą "na zdrajców Polski". TV Republika o prywatnym życiu polityków - jest zwiastun

Uśmiechnięty Marek Suski z siekierą, Małgorzata Wasserman przekonująca, że nie jest cyborgiem, siedząc przy stoliku ogrodowym z idealną kompozycją owoców cytrusowych czy Elżbieta Rafalska kozłująca piłkę - to niektórzy z gości programu "Poza polityką", który ma zadebiutować 2 września.

Program "Poza polityką" ma prowadzić Emilia Wierzbicki. Jak zapowiadają twórcy, w każdym odcinku "przedstawia najważniejsze osoby życia publicznego w Polsce prywatnie". W zwiastunie można zobaczyć fragmentu już nagranych odcinków, w których pojawiają się m.in. Antoni Macierewicz, Marek Suski, Małgorzata Wassemann, Tadeusz Cymański, Elżbieta Rafalska, Ryszard Terlecki czy Jan Rokita. Prowadząca na Twitterze zapewnia, że "będzie naprawdę ciekawie...". 

Kabaret Skeczów Męczących na Festiwalu Zakończenie Lata 2022Kabaret Skeczów Męczących w TV żartuje z rządzących i TVP. Porównania do Neo-Nówki

"Poza polityką" z siekierą lub piłką do kosza - zobacz zwiastun

Wierzbicki jest związana z TV Republika od kilku lat, m.in. w 2017 roku zadebiutował jej program "Gwiazdy w Republice", w którym rozmawiała z aktorami, piosenkarzami oraz politykami - pojawiły się w nim np. śpiewaczka Alicja Węgorzewska i aktorka Iza Dąbrowska (pani Basia z serialu "Ucho prezesa"). Wcześniej Wierzbicki (panieńskie nazwisko Pobłocka) była reporterką i prezenterką pogody w lokalnej Twojej Telewizji Morskiej. Studiowała na kierunku "dziennikarstwo i medioznawstwo" na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Jacek Kurski na koncercie Gwiazdy Letniego NiebaKurski zapewniał, że zrobią serial z Netfliksem. Teraz TVP już nie chce

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O (wtedy) Pobłockiej głośno było, gdy w 2017 roku jako współprowadząca "Polska na Dzień Dobry" z Rafałem Ziemkiewiczem komentowała samospalenie 54-letniego mężczyzny w Warszawie (mężczyzna dokonał go m.in. "w proteście przeciwko polityce Prawa i Sprawiedliwości", zmarł). Pod koniec rozmowy na ten temat Ziemkiewicz powiedział: "Apeluję do celebrytów. Skoro uważacie, że to taki reżim, to po co tylko kibicujecie? Podpalcie się sami, a nie tylko namawiacie ludzi". Prowadząca zareagowała słowami: "troszkę się tu śmialiśmy z tego samospalenia". 

Zobacz wideo Kenneth Branagh - cudowne dziecko brytyjskiej sceny

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: