SkyShowtime wkracza do Europy. Po nowym roku zawita także do Polski

Już 20 września w Skandynawii uruchomiony zostanie serwis streamingowy SkyShowtime. W jego ofercie znajdą się m.in. produkcje Paramount Pictures czy Universal Pictures.

Nowy serwis streamingowy, który należy do koncernu Paramount Global ma być dostępny w Europie w 20 krajach, w tym także w Polsce. Do wyboru użytkownika dostępnych będzie 18 ścieżek językowych.

SkyShowtime wystartuje w Polsce w pierwszym kwartale 2023 roku

Na samym początku serwis zostanie uruchomiony w krajach Skandynawii. Przykładowo, w Finlandii miesięczna subskrypcja ma kosztować 6,99 euro. Na tamtym rynku nowa marka zastąpi dotychczasowy serwis Paramount+, gdzie nadal będą dostępne treści z jej biblioteki. 

Następnie platforma ruszy w Holandii, w czwartym kwartale bieżącego roku. A na początku 2023 roku wystartuje w Hiszpanii, Portugalii, Andorze i 14 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym także w Polsce. Póki co nie jest znana konkretna data uruchomienia, ani cennik. Te informacje będą podane bliżej startu.

Więcej informacji ze świata filmu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Nowy gracz w swojej ofercie zaproponuje filmy z wytwórni Paramount Pictures i Universal Pictures, w tym głośne tytuły, jak: "Top Gun: Mavervick", "Jurassic Park Dominion", "Sing 2" czy "Downtown Abbey: A New Era". 

W ofercie dostępne też będą wyselekcjonowane filmy i seriale z kanałów Nickelodeon czy Showtime, wytwórni DreamWorks Animation i Sky Studios czy platform Paramount+ i Peacock. W każdym kraju oferta będzie się różnić.

Po rebrandingu HBO GO w HBO Max i starcie Disney+, SkyShowtime będzie trzecim globalnym serwisem streamingowym, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy zadebiutuje w Polsce. 

Zobacz wideo Ten zwiastun "Top Gun: Maverick" sprawia, że przechodzą dreszcze. Twórcy wiedzą, co robią

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: