"Atypowy" - sezon 5 nie powstanie. To koniec historii serialowego Sama

5 sezon serialu "Atypowy" nie ujrzy światła dziennego. Słynna seria została już zakończona. Sprawdź, czego jeszcze nie wiedziałeś na temat produkcji, którą szczyci się Netflix.

"Atypowy" - sezon 5 nie zostanie zrealizowany. O czym opowiada finałowa odsłona serialu?

5 sezon serialu "Atypowy" nigdy nie zadebiutuje w serwisie Netflix. Jak się okazuje, twórcy serialu uznali, że format ten zakończy się na czwartym sezonie. Z uwagi na budzące wiele wątpliwości zakończenie, niektórzy fani zastanawiali się, czy nie będzie jego kontynuacji. Muszą się oni jednak pogodzić z tym, że losy rodziny Gardnerów zostały już opowiedziane, a wszelkie kluczowe wątki odpowiednio rozwiązane.

Serial "Atypowy" od 2017 roku niezmiennie podbijał i wciąż podbija serca widzów, którzy docierają do niego na znanej platformie streamingowej. Historia dorastania Sama, nastolatka borykającego się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, urzekła naprawdę wielu odbiorców, dlatego też sporo z nich pozostało z bohaterem do ostatniej serii odcinków. A o czym opowiada 4 sezon serialu "Atypowy"?

Sam, po rozwiązaniu swojego konfliktu z przyjacielem, będzie z nim teraz mieszkał. W tym sezonie chłopak rozpocznie samodzielne życie, zostanie też zmuszony do podejmowania trudnych wyborów i realizacji wszystkich zamierzonych planów. Sam będzie musiał zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i tym samym pokonać nieprzewidziane przeciwności losu. Co więcej, skupi się na swoim pragnieniu podróży na Antarktydę. Czy uda mu się zrealizować to marzenie? Tego będziesz musiał dowiedzieć się sam z ostatnich odcinków "Atypowego".

"Atypowy" - kiedy premiera ostatniego sezonu?

Kiedy miała miejsce premiera ostatniego sezonu serialu "Atypowy"? Czwarta, finałowa odsłona losów Sama, została udostępniona 9 lipca 2021 roku i można ją oglądać do dziś, podobnie jak poprzednie odcinki serialu.

Zobacz wideo Popkultura odc. 122

"Atypowy" - gdzie oglądać wszystkie odcinki?

Gdzie oglądać wszystkie odcinki tego serialu "Atypowy"? Jak zostało wspomniane wyżej, wszyscy, którzy jeszcze nie widzieli tej produkcji, powinni skorzystać z serwisu Netflix i tam odnaleźć ją wśród innych formatów tego typu.

"Atypowy": sezon 4 – obsada

Zainteresował Cię serial "Atypowy"? Obsada 4 sezonu nie różni się za bardzo od tej, którą mogłeś poznać w poprzedniej odsłonie serialu. Jako Sam występuje niezastąpiony Keir Gilchrist. Prócz niego w roli Elsy, jego matki, zobaczymy Jennifer Jason Leight, natomiast ojca bohatera po raz kolejny zagrał Michael Rapaport. Prócz nich w obsadzie pojawią się ponadto:

  • Brigette Lundy-Paine;
  • Nik Dodani;
  • Jenna Boyd;
  • Amy Okuda;
  • Fivel Stewart.

Jeśli nie obejrzałeś jeszcze całego serialu "Atypowy", koniecznie musisz to nadrobić, zwłaszcza że to już zamknięta historia.

Zobacz też: Netflix za darmo. Niestety, ale szanse na powrót darmowych 30 dni są bardzo niewielkie

Więcej o: