"Kruk" sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków intrygującego serialu Canal+? Sprawdzamy

3 sezon serialu "Kruk" już niedługo będzie dostępny dla widzów. Zobacz, co wiadomo o kolejnej odsłonie tej produkcji i przygotuj się na jej premierę, a zarazem kolejne losy Adama Kruka.

"Kruk" sezon 3 – kiedy premiera nowej odsłony losów tytułowego Kruka?

Kiedy premiera 3 sezonu serialu "Kruk"? Już od pewnego czasu wiadomo, że powstanie kolejna odsłona tego formatu. Choć producent, Canal+, już jakiś czas temu zapowiedział nadejście kolejnej serii "Kruka", dokładna data nie jest znana. Można się jednak spodziewać, że najnowsze odcinki pojawią się jeszcze w 2022 roku.

"Kruk" sezon 3 – fabuła serii

Interesuje Cię 3 sezon serialu "Kruk"? Fabuła tej serii na pewno nie pozwoli się nudzić. Tym razem Adam Kruk zrobi wszystko, by odnaleźć zabójców swojej żony. Czy zdecyduje się podążać naprzód zgodnie z literą prawa, czy jednak postanowi wymierzyć sprawiedliwość samemu? Dalsze angażowanie się w śledztwa nie będzie łatwe, zwłaszcza że mężczyzna musi się zająć swoim synem, a jednocześnie oddzielić życie prywatne od pracy.

W tym sezonie również nie zabraknie zwrotów akcji, skomplikowanych intryg, a także mrocznego, ciężkawego klimatu. Fani powinni być zadowoleni, mogą dalej podążać tropem tej historii. Na pewno warto też liczyć na dynamiczne zmiany wielu bohaterów.

Zobacz wideo Popkultura odc. 122

"Kruk" sezon 3 – gdzie oglądać?

Gdzie oglądać 3 sezon serialu "Kruk"? Obecnie, jako że trzeci sezon tej produkcji nie miał jeszcze premiery, nie można go póki co nigdzie zobaczyć. Poprzednie sezony można oglądać na serwisach streamingowych: Canal+ online oraz Player.

"Kruk" sezon 3 – obsada serialu 

Obsada w 3 sezonie serialu "Kruk" nie będzie się wiele różnić od tych z poprzednich odcinków. Powrócą więc:

  • Michał Żurawski jako komisarz Adam Kruk;
  • Magdalena Koleśnik jako Justyna;
  • Tomasz Włosok jako Rudy;
  • Danuta Kierklo jako Szeptucha.

Twórcy formatu wierzą, że dzięki tej odsłonie losów znanych bohaterów uda się utrzymać ten sam wysoki poziom, co dotychczas, by serial znów mógł bić rekordy popularności.

Zobacz też: Najlepsze seriale HBO Max? Kilka pomysłów na wakacyjne seanse filmowe

Więcej o: