"The Sinner" - sezon 5 nie powstanie. 4 seria finałową odsłoną historii zdolnego detektywa

"The Sinner" - sezon 5 historii o detektywie Harrym Ambrose nie zostanie zrealizowany. Dowiedz się, co spowodowało taką decyzję twórców i przekonaj się, co jeszcze wiadomo na temat tego serialu.

"The Sinner" sezon 5 – kiedy ogłoszono, że nie powstanie?

Kiedy pojawiły się informacje, że 5 sezon serialu "The Sinner" nie powstanie? Jeszcze w roku 2021, późną jesienią, stacja USA Network powiadomiła, że produkcja zakończy się na czwartym sezonie. Decyzja została podyktowana spadającą oglądalnością serialu, która z 1,63 miliona widzów w pierwszym sezonie zeszła do 380 tysięcy widzów w czwartym sezonie. Jednocześnie uznano, że w dobie platform streamingowych, dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie tworzenie większej ilości programów rozrywkowych, emitowanych w telewizji.

"The Sinner" – obsada

Mimo spadku oglądalności, są tacy, którzy wiernie śledzili zdarzenia, rozgrywające się w kolejnych odcinkach "The Sinner". Obsada na pewno okazała się jego mocną stroną i to ona zachęcała do poznawania dalszych sezonów. Na przestrzeni lat również ulegała zmianom. Wśród aktorów, którzy zagrali w formacie, znaleźli się między innymi:

  • Bill Pullman jako detektyw Harry Ambrose;
  • Dohn Norwood jako Dan Leroy;
  • Jessica Biel jako Cora Tannetti;
  • Christopher Abbott jako Mason Tannetti;
  • Abby Miller jako Caitlin Sullivan;
  • Carrie Coon jako Vera Walker;
  • Hannah Gross jako Marin Calhoun;
  • Matt Bomer jako Jamie Burns;
  • Eddie Martinez jako Vic Soto.
Zobacz wideo Popkultura odc. 122

"The Sinner" serial – o czym jest?

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, wciąż możesz obejrzeć "The Sinner". Serial ten opowiada o Harrym Ambrose, detektywie, który walcząc z własną przeszłością, stara się rozwiązywać wyjątkowo mroczne i skomplikowane sprawy, mające miejsce w Nowym Jorku. Pierwsza z nich dotyczy młodej matki, która dokonuje zbrodni na oczach wielu ludzi, choć zupełnie nie jest w stanie wytłumaczyć, z jakiego powodu to zrobiła.

"The Sinner" - sezon 4 jako finałowa część serialu

4 sezon został ostatnią spośród części serialu "The Sinner". O czym opowiadają ostatnie odcinki produkcji? Tym razem Harry Ambrose znajduje się na wyspie u wybrzeży Nowej Anglii. To tam planował odpocząć i pozbierać siły na nowe wyzwania. Obecnie jest na emeryturze, więc liczy choć na odrobinę spokoju. Tymczasem nocą staje się świadkiem mrożącego krew w żyłach zdarzenia – jak mu się zdaje, Percy Multon, córka tamtejszych potentatów, wykonuje skok w ciemniejącą toń. Po raz kolejny bohater będzie musiał rozwiązać nieoczywistą zagadkę kryminalną i tym samym rozwiać wątpliwości innych.

"The Sinner" Netflix – które sezony można zobaczyć na platformie?

Gdzie można obejrzeć serial "The Sinner"? Netflix, jako platforma streamingowa, na której pojawiały się poszczególne sezony tej produkcji, udostępnia swoim użytkownikom trzy pierwsze serie produkcji. Ostatni, czwarty sezon, miał swoją premierę 13 grudnia 2021 roku na Canal+ Premium.

Zobacz też: "Niewinny" sezon 2 - czy powstanie kolejna odsłona jednego z najgłośniejszych seriali Netfiksa? Sprawdzamy

Więcej o: