Top 10 globalnego Netfliksa. Polski serial utrzymuje się już drugi tydzień w zestawieniu

"Gry rodzinne" to najnowszy polski serial wyprodukowany dla Netfliksa. Premiera odbyła się 31 sierpnia. Okazuje się, że historie, które wypłynęły na światło dzienne podczas ślubu studentki medycyny z lekarzem wzbudziły zainteresowanie nie tylko w Polsce.

"Gry Rodzinne" to serial, którego akcja rozpoczyna się ślubem. Studentka medycyny Kasia ma poślubić zamożnego chirurga plastycznego Jana. Okazuje się, że zamiast miłości, na światło dzienne zaczynają wychodzić przeróżne kłamstwa i tajemnice. Serial ma osiem odcinków i od 31 sierpnia można go oglądać w serwisie streamingowym Netflix.

Polski serial w Top 10 seriali nieanglojęzycznych Netfliksa

Netflix co tydzień publikuje zestawienie najchętniej oglądanych seriali na całym świecie. "Gry rodzinne" utrzymują się już drugi tydzień na tej liście. W okresie od 29 sierpnia do 4 września był na 7. miejscu i łącznie użytkownicy platformy oglądali go przez 10 250 000 godzin. Natomiast w czasie od 5 do 11 września polska produkcja spadła na dziesiąte miejsce i subskrybenci spędzili z nim w sumie 7 100 000 minut.

Zestawienie Top 10 globalnie najpopularniejszych seriali nieanglojęzycznychZestawienie Top 10 globalnie najpopularniejszych seriali nieanglojęzycznych Netflix

Więcej informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie Gazeta.pl >>

"Gry rodzinne" to nie jest pierwsza polska produkcja, która trafiła do zestawienia dziesięciu globalnie najchętniej oglądanych pozycji na Netflixie. Wcześniej do tej listy zdążyły już trafić m.in. film erotyczny "365 dni", film sensacyjny "Furioza", a nawet film familijny "Za duży na bajki".

W serialu w głównych rolach występują Eliza Rycembel ("Boże Ciało"), Małgorzata Mikołajczak ("Teściowie"), Piotr Pacek ("Sexify"), Bartosz Gelner ("Płynące wieżowce") i Paweł Deląg ("Quo Vadis"). Na planie spotkały się też Izabela Kuna i Edyta Olszówka, które 14 lat temu zagrały razem w filmie "Lejdis".

Zobacz wideo Polska komedia romantyczna na Netfliksie. "Gry rodzinne" [ZWIASTUN]

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: