Co się wydarzy w drugim sezonie "Squid Game"? Reżyser zapowiedział kilka zmian

Reżyser serialu Dong-hyuk Hwank podczas rozdania nagród Emmy został zapytany o nowy sezon. Udzielił kilka informacji, uchylając przy tym rąbka tajemnicy.

Południowokoreański serial "Squid Game" to najpopularniejszy serial Netfliksa w historii serwisu. W ciągu 28 dni od premiery streamowano go łącznie przez 1 mld 650 mln godzin. Żaden inny serial nie osiągnął do tej pory takiego wyniku.

Reżyser serialu opowiada o drugim sezonie "Squid Game"

Tytuł przodował także na rozdaniach nagród Emmy, gdzie jako pierwszy nieanglojęzyczny serial otrzymał dwie nagrody - w kategoriach najlepszy aktor i najlepszy reżyser. Statuetki otrzymali odtwórca roli Gi-hun Seonga, czyli Jung-Jae Lee i reżyser Dong-hyuk Hwang. Warto wspomnieć, że jest to pierwsza nagroda dla aktora azjatyckiego pochodzenia.

Joseph Quinn jako Eddie Munson w 'Stranger things'Netflix zdradza, który serial jest najpopularniejszy w historii

Na rozdaniu nagród reżyser został zapytany o nowości w nadchodzącej serii serialu. Portal Deadline cytuje, że Gi-hun Seong (numer 456) będzie szukał zemsty. Reżyser dodał także, że diametralnie zmieni się usposobienie tej postaci. Będzie o wiele bardziej poważna.

Więcej informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie Gazeta.pl >>

Oprócz tego wiemy już też, że w drugim sezonie, oprócz postaci wspomnianego już Gi-huna, powróci także The Front Man.

Małgorzata Mikołajczak, Eliza Rycembel i Izabela Kuna w serialu 'Gry rodzinne'Polski serial już drugi tydzień w Top 10 globalnego Netfliksa

"Squid Game" opowiada o 456 ludziach, których łączą duże problemy finansowe. Dostają zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie, w którym wygraną jest ogromna suma pieniędzy. W trakcie turnieju, pod nadzorem zamaskowanych strażników, uczestnicy grają w zabawy dla dzieci, w których przegrana oznacza śmierć. Nagrodę otrzymuje ten, który dotrwa do końca konkursu.

Data premiery nowej serii nie jest znana.

Zobacz wideo

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: