Ewa Ampulska nie żyje. Aktorka miała 43 lata

Ewa Ampulska nie żyje - aktorka zmarła 23 września w wieku 43 lat. Grała w teatrze, telewidzowie oglądali ją m.in. w "Na dobre i na złe".

Ewa Ampulska urodziła się 1 stycznia 1979 roku w Pruszkowie. W telewizji grała głównie role epizodyczne. Można ją było zobaczyć w takich produkcjach jak: "Klan", "Na dobre i złe", "Ojciec Mateusz", "Plebania", "Usta Usta" czy "Kryminalni". Ostatnio pojawił się w serialu "Przyjaciółki", gdzie w 196. odcinku wcieliła się w rolę okulistki. Pojawiała się również na dużym ekranie, np. w "Syberiadzie polskiej", "G-Royu", a ostatnio w "W jak morderstwo". Grała też w teatrach. 

Ewa Ampulska nie żyje. Aktorkę żegnają współpracownicy

Serca nam pękają. Przedwczoraj odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu "Zakochana". Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał - napisała Ewelina Flinta, która niedawno współpracowała z Ampulską na planie teledysku.

 

Więcej aktualnych informacji z Polski i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Chodzi o teledysk do utworu "Zakochana", który miał premierę zaledwie dwa miesiące temu:

 

"Odeszła wspaniała kobieta, aktorka, tancerka, żona, matka. Ewa wystąpiła w moim pierwszym teledysku i od tamtej pory byłyśmy koleżankami. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do akcji. Piękny ptaku, wzleć wysoko ponad smutek. Moje kondolencje dla Rodziny i bliskich" - napisała z kolei wokalistka Ifi Ude.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Zobacz wideo
Więcej o: