Czekacie na powrót "Lupina"? Jest zapowiedź trzeciej części

"Lupin" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. - Chciałem pozostać w cieniu, ale musiałem wrócić do światła. A teraz patrzcie, jak znikam - mówi w zapowiedzi trzeciego sezonu, a właściwie części, bohater, którego gra Omar Sy.

Główny bohater "Lupina" Assane Diop (Omar Sy) musi się ukrywać - jest jednym z najbardziej poszukiwanych ludzi Francji, a setki ludzi pytają: bohater czy przestępca? Zobaczcie zwiastun zapowiadający nowe odcinki serialu Netfliksa.

Netflix pokazuje pierwsze ujęcia z trzeciej części "Lupina"

 

Na razie brak konkretnych informacji na temat planowanej daty dodania nowych odcinków serialu. Wiadomo, że w nowych odcinkach "Lupina", prócz Omara Sy, zobaczymy również: Vincenta Londeza, Ludivine Sagnier, Nicole Garcię, Clotilde Hesme, Soufiane'a Guerraba, Antoine'a Gouya, Fargassa Assandé'a i Shirine Boutellę.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwsza część "Lupina" znalazła się na pierwszym miejscu TOP 10 Netfliksa w Polsce, a także w innych krajach, takich jak Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja czy Szwecja. Co ciekawe, serial ten dotarł nawet do TOP 10 w Stanach Zjednoczonych, jednocześnie stając się pierwszą francuską produkcją, której się to udało.

Główną postacią serialu jest Assane Diop zafascynowany Lupinem - słynnym złodziejem-dżentelmenem, znanym z książek Maurice'a Leblanca. Diop z dziełami francuskiego pisarza zapoznał się jako dziecko. Już jako dorosły, zainspirowany wyczynami bohatera, postanawia zemścić się zamożnej rodzinie, przez którą jego ojciec niesłusznie trafił do więzienia.. Teraz jednak będzie musiał ukrywać się przed policją.

Zobacz wideo

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: