"Szpital New Amsterdam" - sezon 5. Kiedy premiera najnowszych odcinków w Polsce? Sprawdzamy

"Szpital New Amsterdam" - sezon 5. Kiedy w Polsce pojawi się premiera kolejnych odcinków przygód znanych i lubianych lekarzy? Sprawdź, co już wiadomo.

Czy będzie 5 sezon serialu "Szpital New Amsterdam"? Sprawdzamy

Czy będzie 5 sezon serialu "Szpital New Amsterdam"? To pytanie mogą zadawać sobie fani tej popularnej produkcji, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków przygód swoich ulubionych bohaterów. Każdy, kto chciałby ponownie spotkać się z ulubionymi postaciami z uwielbianego przez wielu fanów serialu, nie musi się obawiać, ponieważ 5 sezon serii został już zrealizowany. Miłośnicy produkcji muszą jednak wiedzieć, że 5 sezon "Szpital New Amsterdam" ma być sezonem finałowym.

Serial medyczny "Szpital New Amsterdam" przybliża losy Maxa Goodwina, nowego dyrektora tytułowego szpitala. Misją mężczyzny jest przywrócenie placówce dawnej świetności i zapewnienie pacjentom opieki na najwyższym poziomie.

"Szpital New Amsterdam" – sezon 5. Kiedy premiera?

Już wkrótce dostępny będzie 5 sezon serialu "Szpital New Amsterdam". Kiedy premiera najnowszych odcinków? Za oceanem pierwszy odcinek popularnej produkcji o tematyce medycznej miał swą premierę 20 września, a każdy kolejny ma ukazywać się w odstępie 7 dni. Finałowy sezon serialu "Szpital New Amsterdam" ma w sumie liczyć 13 odcinków – ostatni z nich ma mieć swoją premierę 13 grudnia 2022 roku.

Zobacz wideo Sara James: To, że jestem z małej miejscowości nie oznacza, że nie mogę robić dużych rzeczy

W 5 sezonie "Szpital New Amsterdam" w obsadzie pojawiają się między innymi:

  • Ryan Eggold – jako dr Max Goodwin,
  • Janet Montgomery – jako dr Lauren Bloom,
  • Jocko Sims – jako dr Floyd Reynolds,
  • Tyler Labine – jako dr Iggy Frome,
  • Em Grosland – jako pielęgniarka Brunstetter,
  • Debra Monk – jako Karen Brantley,
  • Shiva Kalaiselvan – jako Leyla,
  • Sandra Mae Frank – jako dr Elizabeth Wilder.

"Szpital New Amsterdam" – sezon 5. Kiedy w Polsce?

Chcesz zobaczyć 5 sezon serialu "Szpital New Amsterdam"? Kiedy widzowie w Polsce w końcu będą mogli poznać dalsze losy Max Goodwina i pozostałych bohaterów produkcji? Na razie nie ma jeszcze potwierdzenia, kiedy najnowsze odcinki produkcji pojawią się w Polsce.

Poprzednie sezony serialu "Szpital New Amsterdam" są dostępne na kanale telewizji FOX. Dwa pierwsze sezony można obejrzeć na Netflixie.

Zobacz też: "Stranger Things": obsada czwartego sezonu hitu Netfliksa. Kiedy pojawi się piąty sezon? Sprawdzamy

Więcej o: