"Squid Game" sezon 2 - kiedy premiera kolejnych odcinków popularnego serialu? Sprawdzamy!

2 sezon "Squid Game" na pewno powstanie. Kiedy jednak można się spodziewać jego premiery na platformie Netflix? Przekonaj się, co jeszcze wiadomo na temat nadchodzących odcinków jednego z bardziej emocjonujących seriali w tym serwisie.

Czy będzie 2 sezon "Squid Game"?

Czy będzie 2 sezon "Squid Game"? Tego pytania właściwie nie trzeba już zadawać, ponieważ oficjalnie podano, że kolejna odsłona tego serialu na pewno powstanie. Jako że pierwszy sezon zebrał naprawdę dobre opinie, a zarazem cieszy się sporą oglądalnością, taka decyzja była tylko kwestią czasu. Mimo wszystko, z początku wcale nie było to takie oczywiste.

Reżyser produkcji, Hwang Dong-hyuk, nie wyobrażał sobie nawet, że serial osiągnie taki sukces. Z tego też powodu nie przygotowywał się na jego kontynuację. To z kolei sprawiło, że nie zastanawiał się nad tym, co powinno wydarzyć się dalej. Jak się okazuje Dong-hyuk w pierwszej kolejności chciał skupić się na pracy nad filmem swojego autorstwa. Ostatecznie jednak został przekonany nad poświęceniem się kolejnemu sezonowi "Squid Game".

'The Crown'"The Crown" sezon 5. Nowa obsada, premiera, odcinki serialu Netflixa

Kiedy będzie 2 sezon "Squid Game"?  

Kiedy będzie 2 sezon "Squid Game"? Choć obecnie nie ma żadnych konkretnych informacji na ten temat, wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki tego hitowego serialu nie pojawią się wcześniej, niż w 2024 roku.

The Sinner"The Sinner" - sezon 5 nie powstanie. 4 seria finałową odsłoną historii

"Squid Game" sezon 2 – kiedy więcej informacji?

Obecnie mało jeszcze wiadomo na temat 2 sezonu "Squid Game". Kiedy pojawi się więcej informacji w tej sprawie? Trudno przewidzieć. A o czym powinni wiedzieć wszyscy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z tym formatem?

"Squid Game" skupia się wokół bohaterów, którzy mają potworne długi i ledwie wiążą koniec z końcem. Sytuacja, w jakiej się znaleźli, wynikła z błędnie podejmowanych decyzji i braku umiejętności odpowiedniego odnajdywania się w życiu. Jako że ich codzienność przypomina pasmo porażek, nie wahają się podejmować ryzyka, skoro i tak nie mają nic do stracenia. Właśnie dlatego każde z nich decyduje się na uczestnictwo w serii gier, w których można zdobyć naprawdę imponującą nagrodę. Problem w tym, że nikt z graczy nie wie, że przegrani są tam brutalnie mordowani.

Zobacz wideo Popkultura odc. 124

W pierwszym sezonie w obsadzie pojawili się:

  • Jung Jae-Lee jako Gi-hun Seong;
  • Hae-soo Park jako Sang-woo Jo;
  • Sung-tae Heo jako Deok-soo Jang;
  • Ha-joon Wi jako Joon-ho Hwang;
  • Yeong-su Oh jako Il-nam Oh;
  • Ho-yeon Jung jako Sae-byeok Kang;
  • Anupam Tripathi jako Ali Abdul;
  • Joo ryeong Kim jako Mi-nyeo Han.

Jeśli więc jeszcze nie poznałeś gotowych na wszystko bohaterów "Squid Game", może najwyższa pora to zmienić?

Zobacz też: "Peaky Blinders" - sezon 7 najprawdopodobniej nie powstanie. Co w zamian dla fanów serialu?

Więcej o: