"Squid Game" sezon 2 - kiedy premiera kolejnych odcinków popularnego serialu? Sprawdzamy!

2 sezon "Squid Game" na pewno powstanie. Kiedy jednak można się spodziewać jego premiery na platformie Netflix? Przekonaj się, co jeszcze wiadomo na temat nadchodzących odcinków jednego z bardziej emocjonujących seriali w tym serwisie.

Czy będzie 2 sezon "Squid Game"?

Czy będzie 2 sezon "Squid Game"? Tego pytania właściwie nie trzeba już zadawać, ponieważ oficjalnie podano, że kolejna odsłona tego serialu na pewno powstanie. Jako że pierwszy sezon zebrał naprawdę dobre opinie, a zarazem cieszy się sporą oglądalnością, taka decyzja była tylko kwestią czasu. Mimo wszystko, z początku wcale nie było to takie oczywiste.

Reżyser produkcji, Hwang Dong-hyuk, nie wyobrażał sobie nawet, że serial osiągnie taki sukces. Z tego też powodu nie przygotowywał się na jego kontynuację. To z kolei sprawiło, że nie zastanawiał się nad tym, co powinno wydarzyć się dalej. Jak się okazuje Dong-hyuk w pierwszej kolejności chciał skupić się na pracy nad filmem swojego autorstwa. Ostatecznie jednak został przekonany nad poświęceniem się kolejnemu sezonowi "Squid Game".

Kiedy będzie 2 sezon "Squid Game"?  

Kiedy będzie 2 sezon "Squid Game"? Choć obecnie nie ma żadnych konkretnych informacji na ten temat, wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki tego hitowego serialu nie pojawią się wcześniej, niż w 2024 roku.

"Squid Game" sezon 2 – kiedy więcej informacji?

Obecnie mało jeszcze wiadomo na temat 2 sezonu "Squid Game". Kiedy pojawi się więcej informacji w tej sprawie? Trudno przewidzieć. A o czym powinni wiedzieć wszyscy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z tym formatem?

"Squid Game" skupia się wokół bohaterów, którzy mają potworne długi i ledwie wiążą koniec z końcem. Sytuacja, w jakiej się znaleźli, wynikła z błędnie podejmowanych decyzji i braku umiejętności odpowiedniego odnajdywania się w życiu. Jako że ich codzienność przypomina pasmo porażek, nie wahają się podejmować ryzyka, skoro i tak nie mają nic do stracenia. Właśnie dlatego każde z nich decyduje się na uczestnictwo w serii gier, w których można zdobyć naprawdę imponującą nagrodę. Problem w tym, że nikt z graczy nie wie, że przegrani są tam brutalnie mordowani.

Zobacz wideo Popkultura odc. 124

W pierwszym sezonie w obsadzie pojawili się:

  • Jung Jae-Lee jako Gi-hun Seong;
  • Hae-soo Park jako Sang-woo Jo;
  • Sung-tae Heo jako Deok-soo Jang;
  • Ha-joon Wi jako Joon-ho Hwang;
  • Yeong-su Oh jako Il-nam Oh;
  • Ho-yeon Jung jako Sae-byeok Kang;
  • Anupam Tripathi jako Ali Abdul;
  • Joo ryeong Kim jako Mi-nyeo Han.

Jeśli więc jeszcze nie poznałeś gotowych na wszystko bohaterów "Squid Game", może najwyższa pora to zmienić?

Zobacz też: "Peaky Blinders" - sezon 7 najprawdopodobniej nie powstanie. Co w zamian dla fanów serialu?

Więcej o: