Złoty przycisk w "Mam Talent". 14-latka doprowadziła jurorkę do łez. "Rozwaliłaś scenę"

Ostatni odcinek "Mam Talent" obfitował w wiele emocji. Radość i zaskoczenie przeplatały się ze wzruszeniem. 14-letnia Nikola swoim występem sprawiła, że na policzkach Agnieszki Chylińskiej pojawiły się łzy. Jurorka bez wahania nacisnęła złoty przycisk.

"Mam Talent" na antenie TVN emitowany jest od 2009 roku. W każdym sezonie przez program przewija się wiele osób, które chciałyby podzielić się swoimi zdolnościami z szerszą publicznością. Niektórzy od razu dostają się do występów na żywo, a to wszystko za sprawą złotego przycisku. W ostatnim odcinku otrzymała go 14-letnia Nikola. 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Mam talent". Agnieszka Chylińska nacisnęła złoty przycisk

14-letnia Nikola Kawała z miejscowości Koryta wzruszyła Agnieszką Chylińską własną aranżacją utworu "Creep" zespołu Radiohead. Jurorka bez wahania nacisnęła złoty przycisk. - Jesteś wspaniała - stwierdziła Chylińska. Młoda wokalistka swoim występem zachwyciła również pozostałych jurorów. - Powiedziałaś, że chcesz jeździć po świecie, podróżować i dawać ludziom swoją muzyką radość. Ty dajesz coś cenniejszego. Ty dajesz ludziom emocje, a to jest wielkie. - powiedziała Małgorzata Foremniak, która była poruszona występem.

Talent 14-latki odkryły koleżanki jej mamy. Dzięki temu Nikola szybko trafiła do szkoły muzycznej i na prywatne lekcje śpiewu. Dziewczyna interesuje się szeroko pojętą sztuką. Uwielbia malować i często zatraca się w poezji. Wspomniała, że wśród jej zainteresowań jest także psychologia.

 

Internauci podzielają opinie jurorów. "Wystarczy zamknąć oczy i się wsłuchać"

Widzowie "Mam Talent" byli zachwyceni występem. Swoimi spostrzeżeniami podzielili się na instagramowym profilu programu. 

Najlepsza, kochana rozwaliłaś scenę
Gratulacje dla tej młodej uczestniczki! Wystarczy zamknąć oczy i wsłuchiwać się w tę doskonałą piosenkę. Wow! Po prostu wow! Myślę, że złoty przycisk zasłużony w 100%. Uważam, że występ był na miarę półfinału
Miałam ciarki, jak śpiewała.

- pisali w komentarzach. 

Cały występ można obejrzeć na stronie TVN.

Więcej o: