Marcin Rogacewicz był gwiazdą seriali TVP i Polsatu. Dzisiaj prowadzi warzywniak

Marcin Rogacewicz występował w takich serialach jak "Na dobre i na złe" czy "Przyjaciółki", ale w czasie pandemii zdecydował się na przebranżowienie. Teraz prowadzi warzywniak w Warszawie, łącząc to zajęcie z pracą aktora.

Marcin Rogacewicz w 1999 roku dołączył do obsady "Na dobre i na złe" jako Przemek Zapała. Później w jego serialowym dorobku znalazły się również takie produkcje jak: "Agentki", "Szpilki na Giewoncie", "Przyjaciółki" czy "Korona królów". Aktor w czasie pandemii, gdy wiele produkcji wstrzymało zdjęcia, postanowił otworzyć warzywniak "U aktora". Chętnie promuje go na swoim Instagramie:

 

Marcin Rogacewicz spełnił marzenie o sklepie, ale ze sceny całkiem nie zrezygnował

Jak twierdził w rozmowie z magazynem "Rewia", prowadzenie sklepu z warzywami było jego marzeniem od dawna, a teraz pozwala mu utrzymać rodzinę (mają z żoną czwórkę dzieci) niezależnie od tego, czy pojawiają się kolejne propozycje ról. Nie zaprzestał jednak pracy na cenie. Ostatnio podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem z prób w warszawskim Teatrze Komedia. Na stronie teatru można znaleźć informację, że Rogacewicz aktualnie gra w komedii musicalowej "Atrakcyjna wdowa" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Franciszek PieczkaTego bohatera w "Ranczu" miało nie być, a zyskał wielką sympatię widzów

Spektakl jest przeznaczony dla osób dorosłych i jest oparty na prawdziwej historii. O czym opowiada? W opisie czytamy: "Opowieść zaczyna się, gdy urocza, zadziorna i optymistyczna Bobby50+ traci swojego wieloletniego męża. W jednej chwili jej życie wypada z utartych, rutynowych i wygodnych torów dostatniej egzystencji pośród nowojorskiej śmietanki towarzyskiej i zaczyna przypominać jazdę na górskiej kolejce, ale bez pasa bezpieczeństwa. Bobby w jednej chwili staje się wdową, lecz ta rola nie bardzo jej odpowiada…

Zobacz wideo

Czy do końca życia powinna opłakiwać męża, wpatrując się w jego zdjęcie z złotej ramie zawieszone w luksusowym penthausie z widokiem na Central Park, czy może powinna spróbować ułożyć sobie życie na nowo? Jednak jak to uczynić, skoro ostatnie trzydzieści parę lat swojego życia żyła życiem swojego męża – jedynego mężczyzny, którego miała? Bobby próbuje radykalnie zmienić w swoim życiu wszystko – z seksem na czele…". W obsadzie oprócz Rogacewicza są m.in. Katarzyna Jamróz, Katarzyna Żak, Aneta Teodorczuk i Robert Rozmus.

Kadr z serialu 'Ranczo'To nie on miał zagrać Kusego w serialu "Ranczo". Pierwszy wybór był inny

W filmografii aktora jest kilkuletnia przerwa, ale w 2021 roku premierę miał serial "Tatuśkowie", w którym gra obok Bartłomieja Kasprzykowskiego, Kacpra Kuszewskiego i Phillipe'a Tłokińskiego.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: