"Formuła 1: Jazda o życie" - sezon 5. Kiedy fani produkcji mogą spodziewać się nowych odcinków ulubionego serialu?

"Formuła 1: Jazda o życie" ("Formula 1: Drive to Survive") to emocjonujący serial dokumentalny, który zdobył uznanie wielu odbiorców. Kiedy 5 sezon serialu "Formuła 1: Jazda o życie" pojawi się na platformie Netflixa? Sprawdź, co już wiadomo.

"Jazda o życie" sezon 5 – kiedy premiera?

Jedną z ciekawszych propozycji na Netflixie, która może spodobać się nie tylko miłośnikom wyścigów samochodowych, okazuje się produkcja pt. "Formuła 1: Jazda o życie". 5 sezon jest już oczekiwany przez fanów, którzy zastanawiają się, kiedy nowe odcinki zadebiutują w końcu na popularnej platformie streamingowej.

Serial dokumentalny "Formuła 1: Jazda o życie" zadebiutował na platformie Netflix w marcu 2019 roku. Świetnie zrealizowana produkcja skutecznie przyciągnęła przed ekrany wszystkich pasjonatów królowej sportów motorowych, ale również zainteresowała osoby, które na co dzień nie oglądają wyścigów samochodowych. Pierwszy sezon serialu odniósł wielki sukces. Widzowie śledzący serial mieli okazję poznać kierowców, menedżerów, mechaników, jak i właścicieli zespołów. Produkcja pozwoliła przekonać się, jak wyglądają poczynania kierowców na torze, a także rzuciła nieco światła na życie sportowców poza pracą. Uwagę polskich widzów zwrócił w szczególności drugi sezon serialu, w którym pojawia się Robert Kubica.   

Wszystkie dotychczas zrealizowane sezony "Jazdy o życie" składają się z 10 odcinków. Prace nad najnowszym, piątym sezonem produkcji trwają od początku 2022 roku. Według zapewnień Formuły 1, fani sportów motorowych mogą spodziewać się, że w kolejnym sezonie serialu zobaczą zmagania kierowców, biorących udział w tegorocznych wyścigach. Najciekawszą informacją okazują się jednak zapowiedzi twórców serialu o realizacji szóstego sezonu "Jazdy o życie". Miłośnicy produkcji mogą być pewni, że emocji podczas oglądania nowych odcinków serii z pewnością nie zabraknie!

Zobacz wideo Widzieliście już najnowszą Popkulturę?

"Jazda o życie" sezon 5 – data premiery hitu Netflixa

Czekasz na serial "Jazda o życie", sezon 5? Data premiery produkcji Netflixa nie jest jeszcze dokładnie znana, jednak widzowie mogą spodziewać się, że kolejne odcinki dokumentalnej serii będą mieć swoją premierę jeszcze przed inauguracją 74. sezonu Mistrzostw Świata Formuły 1 w 2023 roku. Inauguracja tej imprezy odbędzie się 5 marca.

Premiery poprzednich sezonów serialu "Formuła 1: Jazda o życie" miały miejsce w dniach:

  • Data premiery sezonu pierwszego – 8 marca 2019;
  • Data premiery sezonu drugiego – 28 lutego 2020;;
  • Data premiery sezonu trzeciego – 19 marca 2021;
  • Data premiery sezonu czwartego – 11 marca 2022.

Podczas piątego sezonu serialu dokumentalnego Netflixa, przedstawiającego rywalizację zawodowych kierowców na torze wyścigowym, widzowie będą mogli ponownie przeżyć niezapomniane emocje. Nowe odcinki będą skupiać się na Mistrzostwach Świata Formuły 1, które odbyły się w 2022 roku. 

Zobacz też: "Stranger Things": obsada czwartego sezonu hitu Netfliksa. Kiedy pojawi się piąty sezon? Sprawdzamy

Więcej o: