Miała 11 lat, gdy wygrała pierwszą edycję "MasterChef Junior". Co teraz robi Natalia Paździor?

Natalia Paździor wygrała pierwszą edycję "MasterChef Junior" w wieku 11 lat. Jurorom przypadły do gustu jej potrawy, a widzów ujęła ciekawym charakterem. Od tego czasu minęło 6 lat. Czym teraz zajmuje się finalistka programu kulinarnego?

Natalia Paździor w 2016 roku wystąpiła w "MasterChef Junior". Od razu podbiła serca widzów i jurorów. Doceniono jej talent kulinarny oraz urzekającą osobowość. Paździor wygrała program i pewnie wkroczyła do świata show-biznesu. Od emisji finałowego odcinka minęło 6 lat. Niespełna 18-letnia Natalia Paździor nie wiąże jednak swojej przyszłości z gotowaniem.

Zobacz wideo Inessa Kim z Top Chefa i przepis na azjatyckie pierożki

Więcej ciekawych artykułów związanych z show-biznesem przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dakota Johnson Johnson o "50 twarzach Greya": Zgłosiłam się do zrobienia innej wersji

Wygrała pierwszą edycję "MasterChef Junior". Czym zajmuje się teraz?

Popisy kulinarne Natalii Paździor śledziło wiele osób. Jej popisowe dania zachwyciły jurorów, dzięki nim i ciekawej osobowości wygrała. Nawet po zakończeniu emisji programu prężnie rozwijała umiejętności kulinarne i dzieliła się udoskonalonymi przez siebie przepisami. Z czasem pasja zaczęła schodzić na dalszy plan. Nastolatka wybrała inną ścieżkę życiową. Uczy się bowiem w liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Chciałaby zostać architektką wnętrz i najwięcej czasu poświęca na naukę, o czym wielokrotnie powtarzała w social mediach. Nie wiąże przyszłości ze swoją wcześniejszą pasją.

 

Natalia Paździor jest aktywna w social media. Jak się zmieniła?

Nastolatka prowadzi konto na Instagramie, gdzie ma prawie 90 tysięcy obserwatorów oraz nagrywa filmiku na TikToku. Na drugiej platformie obserwuje ją ponad 350 tysięcy osób, a widea często idą w wiral. Zwyciężczyni pierwszej edycji "MasterChef Junior" w ciągu kilku lat przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.

 

Roger Waters Waters: Jestem na ukraińskiej liście śmierci

Więcej o: