Marcin Daniec ukochaną zobaczył na widowni. "Zwariowałem na jej punkcie". Czekał na nią trzy lata

Na miłość nigdy nie jest za późno, a los potrafi zaskoczyć. Przekonał się o tym Marcin Daniec, jeden z najsłynniejszych kabareciarzy. Swoją obecną żonę, Dominikę Grobelską, poznał, gdy ta była jeszcze w związku. Czekał na nią trzy lata. Opłaciło się, gdyż niedawno świętowali 21. rocznicę ślubu.

Marcin Daniec to jeden z najpopularniejszych kabareciarzy. Jego życie prywatne nie było usłane różami. Nieudane pierwsze małżeństwo sprawiło, że przez wiele lat nie myślał o kolejnym ożenku. Założył się z przyjaciółmi, że przez 10 lat nie znajdzie kandydatki na żonę. Los zdecydował inaczej, gdyż w 1996 poznał 20 lat młodszą Dominikę Grobelską. Od razu zwariował na jej punkcie.

Zobacz wideo Komik z kabaretu Paranienormalni przeprasza internautów

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kadr z filmu 'Harry Potter i Książę Półkrwi' "Nie depcz po mojej pier******* pelerynie". Felton podpadł Rickmanowi

Marcin Daniec ukochaną dostrzegł na widowni. "Kpiłem z harlequinów, aż raz podczas występu zauważyłem ją, fantastyczną Dominikę"

Zobaczył ją na widowni podczas jednego ze swoich występów. To była miłość od pierwszego wejrzenia. - Wymyśliłem sobie, że po nieudanym pierwszym związku będę sam. Nie szukałem dziewczyny, kpiłem z harlequinów, aż raz podczas występu zauważyłem ją, fantastyczną Dominikę. Zwariowałem na jej punkcie harlequinowo, od pierwszego dnia - powiedział w rozmowie z Pomponikiem

Okazało się, że dziewczyna jest zajęta. Marcin Daniec postanowił cierpliwie poczekać. Kochał ją platonicznie od pierwszego dnia. W ciągu trzech lat spotkali się trzy razy na kawie. Czasem sam zastanawiał się nad tym, co robi i dlaczego tak bardzo zwariował na punkcie Dominiki. - Jak się rozstała z tamtym chłopakiem, ruszyłem do boju. I teraz jestem dumny, że byłem taki uparty i cierpliwy. - dodał

"Dostałem nagrodę od Boga za niezbyt udaną pierwszą część mojego życia"

Marcin Daniec twierdzi, że Dominika to spełnienie jego marzeń, gdyż "jest fantastyczną żoną, matką, świetną dziewczyną". - Dostałem nagrodę od Boga za niezbyt udaną pierwszą część mojego życia. - stwierdził w wyżej wspomnianym wywiadzie. Satyryk bardzo szybko się oświadczył. Ślub wzięli we wrześniu 2001 roku w Małopolsce. W 2007 roku para powitała na świecie córkę Wiktorię. Kabareciarz ma jeszcze jedną córkę z pierwszego małżeństwa, Karolinę.

Niewolnica Isaura Fenomen "Niewolicy Isaury". Aktorów witano jak papieża, drugie zmiany chciały powtórek

Więcej o: