"Arcane" sezon 2 - sprawdź, kiedy premiera i przekonaj się, o czym będzie opowiadać

Jedną z produkcji Netflixa, obok której nie przeszedł obojętnie żaden fan gier, jest "Arcane". Sezon 2 doskonałej serii jest już z niecierpliwością wyczekiwany przez każdego, kto miał okazję zapoznać się z tą świetnie zrealizowaną animacją. Sprawdź, co już wiadomo na temat jej kontynuacji.

Czy będzie sezon 2 "Arcane"?     

Jesteś w gronie osób, które zastanawiają się, czy będzie sezon 2 "Arcane"? Pierwsza odsłona serii nie wyjaśniła jeszcze wszystkich wątków, dlatego fani z niecierpliwością oczekują kontynuacji historii, opartej na uniwersum znanej i lubianej gry "League of Legends". Pierwszy sezon produkcji Netflixa, składający się z dziewięciu odcinków, spotkał się z doskonałym odbiorem, zachęcając widzów do poznania dalszych losów przedstawionych w nim postaci. Netflix, jak i twórcy animacji zapewnili już, że nowe odcinki "Arcane" na pewno powstaną. Wiele jednak wskazuje, że na premierę drugiego sezonu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.  

"Arcane" sezon 2 – kiedy fani mogą się go spodziewać?  

Kiedy 2 sezon "Arcane" pojawi się na Netflixie? Każdy, kto dał się wciągnąć w niezwykłą, pełną akcji opowieść, przedstawiającą losy dwóch bohaterek, już nie może się doczekać, aż wreszcie pozna kontynuację tej historii. Pierwszy sezon oryginalnego serialu animowanego, stworzony dzięki współpracy studio Fortiche i Riot Games, miał swoją premierę 15 października 2020 roku. 21 listopada 2021 roku pojawiła się informacja, że twórcy serii postanowili zrealizować kolejne odcinki tej doskonałej animacji.

Prace nad pierwszym sezonem serialu "Arcane" trwały sześć lat, jednak druga odsłona serii ma zostać zrealizowana w krótszym czasie. Prawdopodobnie kontynuacja animowanej serii może pojawić się jeszcze w 2023 roku. Dokładna data premiery nie została jednak jeszcze ujawniona. 

Zobacz wideo Widzieliście już najnowszy odcinek?

Ile będzie sezonów "Arcane"?

Zastanawiasz się, ile będzie sezonów "Arcane"? Aktualnie nie ma jeszcze informacji na ten temat. Ewentualne zapowiedzi kontynuacji serii mogą pojawić się dopiero po zakończeniu prac nad drugim sezonem produkcji, dlatego fani muszą uzbroić się w cierpliwość.              

O czym będzie 2 sezon "Arcane"?

Fani, którzy już nie mogą doczekać się powrotu ulubionego serialu, na pewno się zastanawiają, o czym będzie 2 sezon "Arcane". W kolejnych odcinkach animacji bez wątpienia powrócą bohaterki, przedstawione w pierwszej odsłonie tej historii, czyli Caitlyn i Vi. Ich zadaniem okaże się najprawdopodobniej zatrzymanie Jinx i opanowanie wywołanego przez nią chaosu, a także zapewnienie bezpieczeństwa regionowi Plitover. Widzowie mogą ponadto spodziewać się zaostrzenia konfliktu między miastami Zaun i Plitover.

Prawdopodobnie w drugim sezonie "Arcane" fani zobaczą na ekranie bohaterów, takich, jak: Camille, Heimerdinger, Ezreal, Orianna, Seraphin, Jayce, Ekko, Warwick, Blitzcrank, Dr Mundo, Janna, Twitch, Viktor, Urgot, Zac czy Ziggs.

Zobacz też: "Formuła 1: Jazda o życie" - sezon 5. Kiedy fani produkcji mogą spodziewać się nowych odcinków ulubionego serialu?

Więcej o: