Anna Przybylska odmawiała udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Augustin Egurrola zdradził powód

Niedawna premiera filmu "Ania" o życiu Anny Przybylskiej, wywołała prawdziwą falę emocji. Jednym z zaproszonych na pokaz gości był Augustin Egurrola. Przy okazji tancerz ujawnił, dlaczego aktorka zawsze odmawiała udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Augustin Egurrola jest obecnie jurorem w programie TVP "You Can Dance - Nowa generacja". Wcześniej był przez długi czas związany z talent show transmitowanymi przez stację TVN. Tancerz odpowiadał także za choreografię w "Tańcu z gwiazdami". Po premierze filmu o Annie Przybylskiej ujawnił, że aktorka była często zapraszana do udziału w programie. 

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny rozpływa się nad Bieniuk i wspomina Przybylską: Nie mieliście prawa takiej Anki znać

Dlaczego Przybylska nigdy nie wzięła udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Zdradził Egurrola

Po premierze filmu "Ania" Augustin Egurrola udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z mamą i siostrą zmarłej aktorki. W poście przyznał, że nie może przestać myśleć o produkcji, życiu oraz śmierci Anny Przybylskiej. Ujawnił także, że artystka była często zapraszana do udziału w programie "Taniec z gwiazdami".

Cały czas nie mogę przestać myśleć o Ani Przybylskiej, o jej życiu, o tym filmie, który naprawdę trzeba zobaczyć. Niestety nigdy nie zatańczyła w Tańcu z gwiazdami, choć próbowaliśmy ją zaprosić wiele razy. Odmawiała, mówiąc, że nie ma na to przestrzeni. Po obejrzeniu tego filmu stało się to oczywiste.

Film "Ania" to biografia przedstawiająca życie Anny Przybylskiej. Aktorka zachwycała widzów urodą oraz grą, przez co szybko stała się bardzo popularna. Jej przedwczesna śmierć wstrząsnęła Polską. Produkcja przybliża nieznane dotąd fakty i daje odpowiedź na wiele pytań związanych z tragiczną historią artystki. 

 

Biografia Anny Przybylskiej. "Ten film trzeba obejrzeć"

W swoim poście Egurrola podziękował także mamie i siostrze Anny, które zgodziły się zrobić z nim zdjęcie. Na sam koniec tancerz pogratulował wszystkim odpowiedzialnym za produkcję biografii. 

Gratulacje dla reżyserów. Świetny dokument i widać, że był dla nich bardzo ważny. Kochani, ten film trzeba obejrzeć, nie pytajcie dlaczego, sami zobaczycie

Dokument trafił do kin siódmego października. Za jego produkcję odpowiada TVP, a jego reżyserami są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski odpowiedzialni za biografię gwiazd tj. Krzysztof Krawczyk czy Maryla Rodowicz. 

<<Reklama>> Ebook "Ania. Biografia Anny Przybylskiej." jest dostępny na Publio.pl >>

Więcej o: