Pamiętacie Sully'ego z "Doktor Quinn"? Joe Lando ma już 60 lat. Jak zmienił się przez ten czas?

"Doktor Quinn" to jeden z najpopularniejszych serialów lat 90. Produkcję do dziś pamiętają najwierniejsi fani. Panie z pewnością nie zapominały także Sully'ego granego przez Joe Lando. Aktor był obiektem westchnień damskiej części widzów przez ponad dekadę. Jak wygląda dzisiaj?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joe Lando to ikona lat 90. Aktor skończy w grudniu 61 lat. Od premiery "Doktor Quinn" zmienił się nie do poznania. Jak dzisiaj wygląda "celebrity crush" sprzed dwóch dekad?

Zobacz wideo Magia lat 90-tych, czyli wspomnienia powracają w literaturze [Popkultura]

Joe Lando z "Doktor Quinn" potrafił rozkochać każdego. Przez krótki czas spotykał się z tytułową bohaterką serialu

Joe Lando od najmłodszych lat marzył o karierze aktorskiej. Od razu po skończeniu szkoły średniej wyprowadził się do Hollywood. Aby utrzymać się w światowej stolicy filmu, pracował jako kucharz w jednej z lokalnych restauracji. Po raz pierwszy stanął przed kamerą podczas produkcji serialu "Star Trek IV: Powrót na Ziemię". To otworzyło mu drzwi do poważniejszej kariery. Jego pierwszy większy angaż to postać Sully'ego w "Doktor Quinn". 

 

Fanki serialu pokochały przystojnego i charyzmatycznego aktora. Jak się okazuje, nie tylko widzowie produkcji dali mu się oczarować. Jane Seymour grająca tytułową Doktor Quinn, jak sama przyznaje, przez krótki moment wdała się w romans z szarmanckim mężczyzną. - Zakochaliśmy się w sobie bez wytchnienia i uciekliśmy na Bora-Bora. To właśnie tam zrozumiał, że ludzie rozpoznają mnie nawet w najdalszych zakątkach świata. To nie miało prawa się udać.

W grudniu skończy 61 lat. Jak dziś wygląda Joe Lando?

Czas bez dwóch zdań oszczędził aktora. Joe Lando nadal prezentuje szarmancki styl i wręcz emanuje charyzmą. Zamienił jednak swoje charakterystyczne długie włosy na krótką fryzurę. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem. Od 1997 roku jest w związku małżeńskim z Kirsten Barlow. Para doczekała się trzech synów i córki. Pomimo swojej krótkiej, lecz romantycznej relacji, mężczyzna nadal utrzymuje kontakt z Jane Seymour.

Jane Seymour i Joe LandoJane Seymour i Joe Lando instagram.com/janeseymour/

Więcej o: