"The Crown". Są pierwsze zdjęcia Harry'ego i Williama z planu. Ten drugi niesamowicie podobny

Po krótkiej przerwie w realizacji zdjęć do szóstego sezonu "The Crown", spowodowanej chęcią uczczenia pamięci zmarłej królowej Elżbiety II, ruszyły zdjęcia w kurorcie Palma de Mallorca. Zdjęcie, które obiegło sieć, przedstawia księżną Dianę (Elizabeth Dembicki) z Williamem i Harrym. To pierwszy raz, gdy widzimy odtwóców ról książąt na planie.

Elizabeth Dembicki zadebiutuje w "The Crown" jako księżna Diana już 9 listopada, bo wtedy Netflix pokaże piąty sezon, ale to jest już zdjęcie z ostatniego:

 

Zdjęcie z "The Crown". "Kto gra księcia Williama? Wygląda, jakby grał go sam William"

To właśnie w szóstej serii twórcy opowiedzą historie z drugiej połowy lat 90. i początku XXI wieku. Księżna Diana zmarła tragicznie w 1997 roku. W scenariuszu znalazł się m.in. wątek jej ostatnich dni w Paryżu. Jak widać na zdjęciu, w szóstym sezonie znajdą się także ujęcia z wakacji Diany z dziećmi. W Williama ma wcielić się dwójka aktorów: Rufus Kampa oraz Ed McVey. Na zdjęciu jest ten pierwszy (razem z grającym Harry'ego Willem Powelem) i fani serialu są pod wielkim wrażeniem. Wśród komentarzy można znaleźć m.in. takie:

Kto gra księcia Williama? Wygląda, jakby grał go sam William
Casting na Williama trafiony w dziesiątkę.
Specjaliści od castingu zasłużyli na wszystkie pieniądze świata. 
Zobacz wideo Co łączy Dianę, Sisi i królową Elżbietę?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Księcia Karola w ostatnich dwóch sezonach zagra Dominic West, a rolę królowej Elżbiety przejęła Imelda Staunton. Księciem Filipem będzie Jonathan Pryce, a księżniczką Małgorzatą zostanie Lesley Manville. Olivia Williams wystąpi w roli Camilli Parker Bowles, Johnny Lee Miller pojawi się jako premier John Major. Do obsady dołączyli także Anna Antonowicz oraz Michał Więcławski, choć nie wiadomo na razie, w jakie postaci się wcielą.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: