Disney Plus seriale: najlepsze produkcje od Marvela i propozycje dla dzieci. Sprawdź, co obejrzeć w weekend

Masz już Disney Plus? Seriale dostępne na coraz popularniejszej w Polsce platformie streamingowej przypadną do gustu najmłodszym widzom, a także fanom historii o superbohaterach. Sprawdź, co warto obejrzeć.

Disney Plus – seriale Marvela: które obejrzeć?

Masz już platformę streamingową Disney Plus? Seriale Marvela, które na niej odnajdziesz, zagwarantują doskonałą rozrywkę dla wszystkich fanów komiksów o superbohaterach. Przenieś się do niezwykłego świata potężnych herosów i daj się wciągnąć w nieco dłuższy seans. Które historie z uniwersum Marvela zasługują na szczególną uwagę? Sprawdź.

"Loki"

Jedną z popularniejszych propozycji serialowych od Marvela, jest "Loki". Produkcja przedstawia historię alternatywnej wersji boga oszustwa (w tej roli Tom Hiddleston), który po wydarzeniach, znanych z filmu "Avengers: Koniec gry", zostaje przydzielony do wykonania zadania dla Agencji Ochrony Chronostruktury – organizacji, zajmującej się monitorowaniem osi czasu.

"WandaVision"

Kolejną produkcją Marvela, której warto poświęcić uwagę, jest "WandaVision". Historia ta skupia się na losach dwójki bohaterów – Wandy Maximoff (Elizabeth Olsen) i Visiona (Paul Bettany), którzy po wydarzeniach, znanych z filmu "Avengers: Koniec gry", rozpoczynają spokojne życie na przedmieściach Westview. W doskonałym świecie nie wszystko jednak jest takie, jak mogłoby się wydawać.  

"Ms. Marvel"

Poznaj opowieść o nastoletniej superbohaterce – Kamali Khan (Iman Vellani). Dziewczyna, która jest dorastającą w Jersey City muzułmanką, interesuje się światem superbohaterów. Jej prawdziwą idolką jest Kapitan Marvel. Pewnego dnia nastolatka otrzymuje supermoce.

"Falcon i Zimowy żołnierz"

Sam Wilson (Anthony Mackie) oraz Sebastian Stan (Bucky Barnes) łączą swoje siły, aby powstrzymać tajemniczego przeciwnika. Bohaterowie, znani z filmu "Avengers: Koniec gry" muszą wykazać się swoimi zdolnościami w obliczu nowego wyzwania, a także sprawdzić swoją cierpliwość. Zobacz, jak uda im się sprostać temu zadaniu.

"Hawkeye"

Wartą uwagi propozycją od Marvel Studio jest "Hawkeye". To opowieść o doskonałej łuczniczce, Kate Bishop (Hailee Steinfeld) i bohaterze, nazywanym Hawkeye (Jeremy Renner), którzy łączą swoje siły, aby rozwiązać pewną sprawę. W serialu można zobaczyć także Piotra Adamczyka, który wciela się w Tomasa.

Zobacz wideo Widzieliście już najnowszy odcinek?

Disney Plus – seriale dla dzieci: najlepsze propozycje dla pociech

Co ciekawego dla najmłodszych na platformie Disney Plus? Seriale dla dzieci, dostępne na platformie, pozwolą pociechom spotkać się z ulubionymi postaciami z bajek i dadzą okazję do przeżywania wielu wspaniałych przygód. Zobacz, na które historie warto zwrócić uwagę.

"Kacze opowieści"

Wspaniałą rozrywkę zapewnią małym widzom bohaterowie "Kaczych opowieści". Hyzio, Dyzio, Zyzio, Tasia, Kaczor Donald i Sknerus McKwacz to postaci, z którymi nie sposób się nudzić. W nowych przygodach prosto ze zwariowanego Kaczogrodu każdy znajdzie coś dla siebie.

"Blue"

Młodsze dzieci chętnie poznają sympatyczną rodzinę psiaków, przedstawioną w serialu pt. "Blue". Tytułowa bohaterka jest przedstawicielką rasy Australijski Blue Heeler. W życiu tej uroczej, wyjątkowo pomysłowej postaci nie brakuje przygód.

"Fineasz i Ferb"

Kolejną wyjątkową propozycją dla młodych widzów, jest animowany serial "Fineasz i Ferb". Pełna humoru produkcja przybliża losy dwóch zwariowanych bohaterów, którzy w czasie wakacji nie zamierzają się nudzić. Fineasz i Ferb wcielają w życie swoje ambitne projekty, wyprowadzając przy tym z równowagi starszą siostrę, Fretkę. Swoje pomysły stara się również realizować zły naukowiec, doktor Heinz Dundersztyc. Na jego drodze zawsze staje jednak dzielny Pepe Pan Dziobak.

"Gumisie"

Miłośnicy niezwykłych przygód i fani rysunkowych animacji, z pewnością znajdą coś dla siebie w produkcji, zrealizowanej w latach 1985-1990. "Gumisie", bo o tym serialu tutaj mowa, to wyjątkowe opowieści, przedstawiające przygody niezwykłych bohaterów, mieszkających w lesie. Sympatyczne stworzenia, obdarzone wyjątkowym sprytem i odwagą, starają się ukryć przed światem swoje istnienie. Dzięki sokowi z gumijagód bohaterowie zyskują siłę, umożliwiającą im stawianie czoła różnym zagrożeniom. Niebezpieczeństwo stwarza przede wszystkim książę Ightorn, starający się przejąć władzę w królestwie.

"Mała Syrenka"

Czasem warto zanurzyć się w morskiej toni, w której skrywa się niezwykły świat. Syrenka, będąca bohaterką tej opowieści, zaciekawi swoimi przygodami każde dziecko. Arielka jest księżniczką, mieszkającą w podwodnym królestwie razem z siostrami i ojcem Trytonem. Ciekawa świata syrenka każdego dnia odkrywa nowe tajemnice, kryjące się w ocenie. Podczas wyjątkowych przygód towarzyszy jej przyjaciel, sympatyczna rybka o imieniu Florek.

Disney Plus: seriale po polsku

Poszukując najlepszej rozrywki warto zajrzeć na Disney Plus. Seriale po polsku, znajdujące się w ofercie platformy streamingowej, która 14 czerwca 2022 roku zadebiutowała w Polsce, zadowolą zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Disney Plus proponuje swoim odbiorcom rozmaite historie. W ofercie znajdują się popularne seriale sprzed lat, jak i całkiem nowe produkcje. Wśród nich, na uwagę zasługują znakomite seriale Uniwersum Marvela (Marvel Studios). Wiele seriali, które można znaleźć na platformie Disney Plus, dostępnych jest nie tylko z polskimi napisami, ale również z polskim dubbingiem, co ułatwia poznawanie nowych przygód ulubionych bohaterów z komiksów również młodszym odbiorcom. 

Zobacz też:  "Szpital New Amsterdam" - sezon 5. Kiedy premiera najnowszych odcinków w Polsce? Sprawdzamy

Więcej o: