"Absolutna strata czasu". Wielu widzów "Obserwator" Netfliksa rozczarowuje

Sporo internautów dzieli się w sieci swoim niezadowoleniem po obejrzeniu najnowszego serialu Netfliksa pt. "Obserwator". Pojawiają się komentarze: "oficjalnie najgorsze zakończenie, jakie kiedykolwiek widziałem", czy "cały serial był absolutną stratą czasu".

Serial opowiada o małżeństwie, które kupiło wymarzony dom na przedmieściach w New Jersey. Po przeprowadzce są zmuszeni zmierzyć się z tytułowym "obserwatorem". Serial posiada siedem odcinków i jest oparty na prawdziwej historii

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Wiele niepochlebnych głosów o "Obserwatorze"

Prawdziwa tajemnica, sfabularyzowana na potrzeby siedmioodcinkowego serialu Netflixa, do dziś pozostaje nierozwiązana. Widzowie chwalili trzymającą w napięciu fabułę, ale wielu czuło się zawiedzionych zakończeniem, które zaprezentowali twórcy serialu.

Na Twitterze możemy znaleźć mnóstwo głosów, które opisują serial jako "nonsensowny" i "rozczarowujący". Wielu także odradza rozpoczęcie oglądania serialu. 

"Właśnie skończyłem oglądać »Obserwatora«. Wiem, że jest to oparte na prawdziwej historii, ale to zakończenie sprawiło, że cały serial był absolutną stratą czasu" - powiedział jeden z użytkowników. "Nigdy nie oglądałem czegoś, w co zaangażowałem się tak bardzo i co mnie tak mocno na koniec zirytowało" - możemy przeczytać w innym poście. "Jeśli zamierzasz rozpocząć »Obserwatora« na Netfliksie, nie rób tego. Oficjalnie najgorsze zakończenie, jakie kiedykolwiek widziałem" - napisał ktoś inny.

O czym jest "Obserwator"?

Dean (Bobby Cannavale) i Nora (Naomi Watts) Brannockowie właśnie kupili wymarzony dom na urokliwych przedmieściach Westfield w stanie New Jersey. Gdy już sfinalizowali transakcję, która pochłonęła całe ich oszczędności, okazało się, że okolica jest dużo mniej przyjazna, niż im się wydawało. Wśród sąsiadów są zdziwaczała staruszka imieniem Pearl (Mia Farrow) i jej syn Jasper (Terry Kinney), który zakrada się do domu Brannocków i chowa w windzie gastronomicznej. Mamy też Karen (Jennifer Coolidge), agentkę nieruchomości i dawną znajomą Nory, która sprawia, że nie czują się mile widziani. Do tego wścibscy Mitch (Richard Kind) i Mo (Margo Martindale), którzy zdają się nie rozumieć pojęcia "teren prywatny". Chłodne powitanie szybko przeradza się w piekło na ziemi, gdy tajemniczy "Obserwator" swoimi listami doprowadza Brannocków do granic wytrzymałości psychicznej, a jednocześnie na jaw wychodzą ponure sekrety okolicznych mieszkańców.

Zobacz wideo "Obserwator" - zwiastun serialu, który robi furorę na Netfliksie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: