Tego w "Mam talent" jeszcze nie było! 11-letnia dziewczynka z widowni otrzymała złoty przycisk

11-letnia Madison miała okazję, aby wraz z tatą zasiąść na widowni amerykańskiej wersji programu "Mam Talent". W trakcie nagrań doszło jednak do niebywałego zwrotu akcji. Z widza dziewczynka stała się nagle... uczestnikiem! Co więcej, otrzymała złoty przycisk, przechodząc tym samym do odcinków na żywo.

"America's Got Talent" przyciąga przed telewizory miliony widzów z całego świata. Podczas 17. edycji show nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich z pewnością okazał się występ 11-letniej Madison.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Więcej wiadomości znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Ten występ zaskoczył publiczność. "Na przerwach wychodzę, bo ludzie śpiewają, ale wróciłem, bo usłyszałem ciebie"

Madison często zasiadała na widowni amerykańskiego "Mam Talent". Występ na scenie był jej ogromnym marzeniem. Nie spodziewała się, że w jednej chwili może się ono spełnić. Podczas przerwy zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Dziewczynka zaskoczyła zarówno publiczność, jak i jurorów. Simon Cowell, który zwykł opuszczać studio podczas przerw, zaprosił Madison na scenę. - Zazwyczaj na przerwach wychodzę, bo ludzie śpiewają, ale wróciłem, bo cię usłyszałem. - powiedział i poprosił, by zaśpiewała piosenkę a cappella. Dziewczynka wybrała utwór "Amazing Grace" i zachwyciła publiczność.  Howie Mandell bez wahania nacisnął "Golden Buzzer".

To pierwsza taka historia w programie. Jej występ  obejrzało już ponad 16,5 mln osób

Madison, zapytana o to, co zrobiłaby z wygraną, odpowiedziała, że pieniądze przeznaczyłaby na badania nad nowotworami. Podczas rozmowy z jurorami powiedziała, że u jej taty zdiagnozowano nowotwór. Ojciec dziewczynki dodał, że jego córka śpiewała mu podczas badań i chemioterapii. Dzięki niej czuł się lepiej.

 

Występ niesamowicie utalentowanej Madison można obejrzeć na YouTubie. Filmik ma już ponad 16,5 mln wyświetleń.

Myślę, że uda jej się osiągnąć sukces w muzycznym biznesie. Jest niesamowita. Kontrolowała te wysokie nuty niczym 20-letni weteran.
Ona najbardziej zasłużyła na złoty przycisk.
Jej głos pochodzi od aniołów.
Więcej o: