Pamiętacie Wezółową z serialu "Ranczo"? Fani wciąż zachwycają się jej urodą. "Wyglądasz bosko"

Beata Olga Kowalska bawiła widzów jako Wezółowa, żona jedynego doktora we wsi Wilkowyje. Chociaż od emisji minęło 6 lat, to aktorka kojarzona jest przede wszystkim z serialem "Ranczo". 29 kwietnia skończyła 56 lat i opublikowała zdjęcie w bikini. Fani twierdzą, że wygląda olśniewająco.

Beatę Olgę Kowalską możemy podziwiać nie tylko na szklanym ekranie. Aktorka występuje również w teatrze. Związana była przede wszystkim z Teatrem Narodowym w Łodzi, potem pojawiła się Teatrze Powszechnym w Łodzi, Teatrze Muzycznym w Gdyni i Teatrze Muzycznym "Roma". Dla wielu widzów pozostanie jednak słynną Wezółową z "Rancza".

Zobacz wideo Wywiad z Andrzejem Sewerynem, bohaterem "Królowej"

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Materiały promocyjne A gdyby Monk mieszkał na Florydzie? Nowy serial od twórców "Breaking Bad" i "Kości"

Nie tylko Wezółowa z "Rancza". Beata Olga Kowalska występowała przede wszystkim w serialach

Pierwszy serial, w jakim zagrała to "Klan". Od 1999 roku do 2009 roku wcielała się w rolę Violi Pastuszko. W 2002 roku rozpoczęła pracę na planie "Samo Życie", zaś w 2004 roku zaczęła występować w "Na wspólnej". Potem otrzymała angaż w serialu "Ranczo". Tam wcieliła się w Wezółową, żonę doktora Wezóła. Bohaterka, chociaż pewna swoich walorów, była zazdrosna o każdą kobietę, która kręciła się wokół jej męża. Często było to powodem zabawnych sytuacji, które rozśmieszały Polaków do łez. 

Beata Olga Kowalska zachwyca fanów swoją figurą. "Jest pani piękną, fantastyczną kobietą. Figura modelki" 

Choć od zakończenia emisji serialu minęło już 6 lat, to Kowalska wciąż ma wierne grono fanów. Na Instagramie, gdzie śledzi ją 5500 osób wiele z nich zachwyca się urodą 56-latki. Aktorka opublikowała zdjęcie, które opatrzyła opisem:

Życie aktora to nie tylko ambitne role w teatrze czy rozpoznawalność w tv. To także tzw. 'joby'. I nigdy nie wiadomo czym nas zaskoczą? Dystans i poczucie humoru ratują w każdej sytuacji. Kto nie śpiewał pod prysznicem?

W komentarzach nie zabrakło oczywiście komplementów:

I już jest pięknie.
Co za kobieta! Co za petarda!
Genialna fota, wyglądasz bosko.
 
Więcej o: