"Loki" sezon 2 - fani Marvela z niecierpliwością czekają na kolejny sezon!

"Loki" sezon 2 to kolejna odsłona serialu z gatunku fantasy, który powstał w oparciu o wykreowaną w komiksach postać Lokiego. Z oczywistych względów produkcja uwielbiana jest przez fanów Marvela i Avengers, ale zainteresowanie nią wykazują także widzowie, którzy dopiero poznają rozbudowane uniwersum superbohaterów. Kiedy możemy spodziewać się nowej części serialu?

"Loki" sezon 2: kiedy? Sprawdź kiedy będzie można obejrzeć serial

"Loki" sezon 2 to chyba jedna z najbardziej oczekiwanych premier wśród seriali fantasy. Kiedy będzie można obejrzeć "Loki" sezon 2? To pytanie już od dawna zadają sobie fani serialu, którzy czekają by móc śledzić dalsze przygody słynnego superbohatera. Przypomnijmy, że pierwszą część serialu można obejrzeć na platformie Disney + - to z pewnością umili czas pozostały do premiery kolejnej części. Tom Hiddleston, wcielający się w rolę Lokiego zapewnia, że warto czekać i że drugi sezon napewno zaskoczy widzów. Pozostaje więc zaufać serialowemu Lokiemu i oczekiwać daty premiery.

"Loki" sezon 2 - data premiery wciąż nie jest potwierdzona

Jaka jest zatem oficjalna data premiery serialu "Loki" sezon 2? Wiadomo, że prace nad drugim sezonem serialu rozpoczęły się 6 czerwca 2022 roku. Powstanie takiej produkcji obejmuje nie tylko czas przeznaczony na zdjęcia, ale także późniejszą "obróbkę"  materiału.

Zobacz wideo Co nowego u Marvela? Thor jako kobieta i powrót Lokiego

Warto w tym miejscu nadmienić, że pierwszy sezon "Lokiego" powstawał cztery miesiące, a twórcy serialu do ostatniej chwili nie chcieli podać informacji, kiedy odbędzie się premiera. Bardzo możliwe jest, że w przypadku drugiej serii będzie podobnie. Nie pozostaje więc nic innego jak spokojnie obserwować komunikaty i oczekiwać dalszych informacji.

"Loki" sezon 2 data. Oficjalny termin premiery

"Loki" został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, dlatego też dość szybko została potwierdzona realizacja drugiej serii serialu. Została też ogłoszona oficjalna data premiery serialu "Loki" sezon 2. Fani bohatera bardzo długo czekali na tą informację. W lipcu 2022 szefostwo Marvel Studios podczas jednej z imprez w San Diego oficjalnie poinformowało, że "Loki" powróci na ekrany w drugim sezonie latem 2023 roku. Dokładny dzień i miesiąc nie zostały jeszcze podane. Na te dokładniejsze informacje musimy jeszcze niestety trochę poczekać.

Zobacz też: Disney Plus - co obejrzeć? Wybraliśmy najciekawsze filmy i seriale

Więcej o: