Aktorzy z "Twin Peaks" spotkali się po latach przy jednym stole. Nic się nie zmienili?

Mädchen Amick, czyli serialowa Shelly Johnson, podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym aktorzy znani z "Twin Peaks" zasiedli przy jednym stole. Wspólną kolację zjedli m.in. agent Cooper, Laura Palmer i Audrey Horne. Czy serwowano kawę i wiśniowe ciastka?

Choć Shelly Johnson poznaliśmy jako kelnerkę w często odwiedzanym przez mieszkańców Twin Peaks Double R Diner, tym razem role się odwróciły i to ona zasiadła przy stole. Razem z nią - chłopak, szkolna znajoma, przyjezdny detektyw i zmarła koleżanka. David Lynch przyzwyczaił nas do tak surrealistycznych zdarzeń, tym razem to jednak prawdziwa historia. Mädchen Amick, odtwórczyni roli jednej z najpiękniejszych dziewczyn w miasteczku podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z kolacji w towarzystwie kolegów z planu jednego z najbardziej ikonicznych seriali lat 90.

Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tym razem bez wiśniowych placków

Wspólny posiłek zjedli Sherilyn Fenn, serialowa Audrey Horne, Dana Ashbrook - były chłopak Shelly, Bobby, jeden z podejrzanych o zabójstwo Laury Palmer, a także sama Laura, czyli Sheryl Lee. Byłym nastolatkom z "Twin Peaks" towarzyszyli nieco starsi Kyle MacLachlan, czyli miłośnik cholernie dobrej kawy agent Cooper i Kimmy Roberston, znana z roli recepcjonistki szeryfa, Lucy Moron (później Brennan), która wraz z jego zastępcą, Andym stworzyła niezapomniany duet, wnoszący do serialu sporą dawkę humoru. 

 

Mädchen Amick, autorka zdjęcia z niecodziennego spotkania podzieliła się nim na swoim profilu na Instagramie.

Cenne chwile z wieloletnimi przyjaciółmi. Czuję, jak wzbierają we mnie uczucia.

- napisała w opisie. Post z kolacji opublikował również Dana Ashbrook, który nazwał serialową ekipę swoimi "ulubionymi ludźmi na świecie".

Aktorzy wzięli udział w konwencie

Choć serial zakończył się w 2017 roku i mimo spekulacji fanów co do jego kontynuacji czwarty sezon nie został nigdy potwierdzony, aktorzy wciąż mają ze sobą bliski kontakt. Niektórzy współpracują ze sobą już od pierwszego odcinka wyemitowanego w kwietniu 1990, więc znają się od ponad trzydziestu lat. Niedawno spotkali się na panelu dyskusyjnym podczas konwentu Spooky Empire, skupiającego się na horrorach, który odbywa się w Orlando. W rozmowach z fanami udział wzięli m.in. Kyle MacLachlan, Sherilyn Fenn, Ray Wise, Madchen Amick i Sheryl Lee. Prawdopodobnie to właśnie udział w konwencie był pretekstem do wspólnej kolacji po latach. 

 

"Miasteczko Twin Peaks" stworzone przez Davida Lyncha i Marka Frosta z niezapomnianą muzyką Angelo Badalamentiego mimo konfliktu wizji dwóch artystów, trudnych metafor i niechęci niektórych stacji telewizyjnych stało się globalnym fenomenem. Serial został nagrodzony m.in. Emmy i Złotym Globem. 

Więcej o: