"See" sezon 3. Znany serial powrócił. Niestety to już ostatni sezon

"See" sezon 3 można już obejrzeć na platformie Apple TV+. Wyprodukowany w USA serial science fiction, którego pierwszy sezon miał swoją światową premierę w listopadzie 2019 roku ma fanów na całym świecie. Niestety, wiadomo już że trzecia odsłona postapokaliptycznej serii będzie ostatnią.

"See" sezon 3. Kiedy premiera w Polsce?

"See" sezon 3 to jedna z bardziej wyczekiwanych premier serialowych w tym roku. Serial przedstawiający świat, w którym ludzie pozbawieni są zmysłu wzroku szybko zyskał liczną widownię. Produkcja zrealizowana została dla platformy Apple TV+ i tylko tam można obejrzeć trzy odsłony trzymającej w napięciu serii.

Kiedy była w Polsce premiera serialu "See" sezon 3? Fani Jasona Mamoa zapewne z niecierpliwością wyczekiwali dnia kiedy serial trafi do biblioteki i będzie można go obejrzeć. Premiera trzeciej odsłony hitowej produkcji miała w Polsce miejsce 26 sierpnia 2022. Trzeba przyznać, że 3 sezon "See" jest mocnym akcentem w całej opowieści, a sam Jason Mamoa w serialu wykreowany jest niczym bestia z piekła rodem.

"See" czy będzie 3 sezon? Producenci poinformowali, że to ostatnia część

Na informację czy będzie 3 sezon "See" czekało wiele osób. Kiedy ogłoszono datę premiery nowego epizodu, wielu widzów czekało na ten dzień z wytęsknieniem. Niestety, producenci wraz z ogłoszeniem początku trzeciej serii ogłosili także, że to już finałowy sezon serialu i że nie będzie kolejnego. Oczywiście fani, którzy uwielbiają "See" nie byli tą informacją uszczęśliwieni, jednak dobrze zaplanowane zakończenie i doprowadzenie wszystkich wątków do końca z pewnością jest w stanie zrekompensować tę stratę. 

"See" sezon 3: zwiastun

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun 3 sezonu serialu "See"' z Jasonem Mamoa w roli głównej. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli serii może być to dobra zachęta do poświęcenia kilku godzin na poznanie historii Baba Voss i jego plemienia. 

Zobacz wideo "See" 3. Serial powrócił. Niestety to już ostatni sezon

Zobacz też: "Arcane" sezon 2 - sprawdź, kiedy premiera i przekonaj się, o czym będzie opowiadać

Więcej o: